الکساندر اروخنین در مصاحبه با پایگاه خبری زنیت با مهاجم تیم ملی فوتبال ایران شوخی کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری زنیت، رقابت‌های لیگ فوتبال روسیه نیز دیرتر از سایر کشورها در اروپا با تعطیلی موقت روبرو شده است و بازیکنان تیم صدرنشین لیگ این کشور یعنی زنیت در منزل و به تنهایی شرایط تمرینی خودشان را پیش بردند.

الکساندر اروخنین، هافبک تیم فوتبال زنیت نیز درباره این شرایط گفت: من این دوران را با خانواده در خانه می‌گذرانم. من با پسرم بازی می‌کنم، ما یک زمین فوتبال کوچک را در خانه خود درست کرده‌ایم. کادر مربیگری آموزش‌های آنلاین برای ما ایجاد کرده است، ما این کار را با بچه‌ها انجام می‌دهیم. این تمرینات حدود ۳۰-۴۰ دقیقه طول می‌کشد. امیدوارم همه مردم نکات ایمنی را رعایت کنند و از این شرایط عبور کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا درست است که سردار آزمون به خوبی روسی صحبت می‌کند گفت: او هر وقت به نفعش باشد به خوبی روسی صحبت می‌کند و در غیر این صورت متوجه نمی‌شود (با خنده). البته بعضی مواقع آزمون نیاز به مترجم دارد و به همین دلیل کار خودش را با مترجم پیش می‌برد.

اروخنین همچنین سردار آزمون را یکی از سریع‌ترین بازیکنان تیم زنیت معرفی کرد و عنوان کرد این بازیکن که در تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند در کنار اسمولینکوف سریع‌ترین بازیکنان تیم زنیت هستند.

زنیت مدافع عنوان قهرمانی در لیگ روسیه در فصل جاری نیز در صدر جدول رده بندی قرار گرفته است و یاران آزمون امیدوار به تکرار قهرمانی خودشان در لیگ روسیه هستند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.