پیشکسوت آبی پوشان گفت: متاسفانه یکسری بداخلاقی‌های رسانه‌ای در رسانه ملی به چشم می‌خورد و برخی از برنامه سازان به خود اجازه زدن هر حرفی را می‌دهند.

داریوش یزدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیر جدید استقلال اظهار داشت: شخصاً ایشان را نمی شناسم اما از قدیمی‌ها شنیدم خانواده‌اش و به خصوص پدر ایشان در خطه شمال به استقلالی بودن شهرت دارند. ضمن اینکه از دوستانی که ایشان را از نزدیک می‌شناسند هم صحبتهای خوبی در باره او شنیدم و گرچه در استقلال کار بسیار سخت است، اما امیدوارم موفق باشد.

وی افزود: یکی از اصلی ترین کارهایی که مدیریت جدید باید در نظر داشته باشد، دفاع از حق و حقوق استقلال در فضای رسانه‌ای است. متاسفانه در شرایطی که وابستگی‌های رنگی در مدیریت کلان ورزش کاملاً مشهود است، این وابستگی‌ها در رسانه ملی هم به چشم می خورد تا جایی که ما شاهد یکسری بداخلاقی های رسانه‌ای هستیم.

پیشکسوت استقلال گفت: در یک برنامه پر بیننده که می‌بینیم مجریان حرفهای سخیفی در خصوص سرمربی استقلال می‌زنند و بعد خودشان را محق می‌دانند که شوخی کنند. در یک برنامه ورزشی هم می‌بینیم که کاملاً تاریخ را تحریف می‌کنند و بعد از آنکه آن آیتم پخش می‌شود، برنامه سازان حاضر به عذرخواهی از هواداران استقلال نیستند.

یزدی تصریح کرد: وقتی صدا و سیما مرتکب این اشتباه شده و قلب میلیون‌ها هوادار این تیم را جریحه دار کرده، مسئولان این رسانه باید رسماً از استقلال عذرخواهی کنند. این نمی‌شود که آقای مجری در برنامه توهین کند و بعد با یک ویدئو در فضای مجازی توهینش را توجیه کند. یا برنامه ساز دیگری اشتباه بزرگی انجام دهد و صرفاً در فضای مجازی به اشتباهش اعتراف کند. این رسم برنامه سازی نیست و باید جلوی آن گرفته شود. یکی از مطالبات من به عنوان پیش کسوت از مدیریت جدید باشگاه پیگیری همین حق و حقوق باشگاه در رسانه هاست.

مدافع پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: مدتی است که در برخی رسانه‌ها شایعه‌ای مبنی بر معرفی کردن یک تیم به عنوان قهرمان فصل نیمه تمام شنیده می‌شود. متاسفانه در فوتبال ما آنقدر اتفاقات عجیب و غریب دیده شده که این شایعه باور پذیر باشد. همان وابستگی‌های رنگی کاملاً مشهود در گذشته باعث شده برخی تیم‌ها بدون بازی جام بگیرند و من نگرانم که اینبار هم این اتفاق بیفتد.

وی تاکید داشت: کرونا دنیا را با یک چالش بزرگ مواجه کرده و در این مدت سلامت مردم در اولویت همه دنیا قرار گرفته است. منطقی ترین تصمیم در خصوص لیگ نوزدهم هم کنسل کردن این فصل است بدون آنکه بخواهیم به صورت احساسی قهرمان و تیم های دوم و سوم و چهارم را اعلام کنیم.

یزدی خاطرنشان ساخت: لیگ برتر ایران از المپیک که مهمتر نیست. الان می بینیم المپیک هم به تعویق می‌افتد و اگر پرونده لیگ نوزدهم هم همینجا بسته شود مطمئن باشید اتفاق خاصی نمی‌افتد و این می‌تواند بهترین تصمیم باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )