باشگاه رئال مادرید قصدی برای فروش مدافع فرانسوی‌اش ندارد و به همین خاطر توجهی به پیشنهادهای منچسترسیتی نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت اسپانیایی «دِفنسا سنترال» خبر داد باشگاه منچسترسیتی در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع خواهد بود و در این زمینه رافائل واران، مدافع فرانسوی کهکشانی‌ها را زیرنظر دارد، اما باشگاه رئال مادرید قصدی برای فروش این بازیکن ندارد، برای همین پیشنهادهایی که منچسترسیتی برای این مدافع ۲۶ ساله خواهد داد را رد خواهد کرد.

پپ گواردیولا از عملکرد جان استونر و نیکلاس اوتامندی که نتوانسته‌اند در کنار اِمریک لاپورت قلب خط دفاعی منچسترسیتی را استحکام ببخشند، راضی نیست، از این‌رو از مدیران باشگاه منچسترسیتی خواسته تا به فکر جذب یک مدافع جدید باشند که رافائل واران جزو اولویت‌های آنها در این خصوص است.

واران که از سال ۲۰۱۱ عضو رئال مادرید است و در ۳۰۹ بازی از رقابت‌های مختلف برای کهکشانی‌ها به میدان رفته، در کنار سرخیو راموس و دنی کارواخال از ارکان اصلی خط دفاع تیم تحت‌هدایت زین‌الدین زیدان به شمار می‌رود.

او که تا سال ۲۰۲۲ تحت‌ قرارداد رئال مادرید است، تاکنون با این تیم دو قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، دو قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در سوپرجام اروپا و چهار قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها را تجربه کرده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.