اسطوره فوتبال آرژانتین برای کمک به تیمی که هدایت آن را برعهده دارد، با کاهش حقوقش موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ESPN، گابریل پیگرینو رئیس باشگاه «خیمناسیا لاپلاتا» آرژانتین اعلام کرد که سرمربی این تیم دیه‌گو مارادونا حاضر شده از بخشی از حقوقش بگذرد تا در مقطع فعلی لیگ آرژانتین که تمامی مسابقات آن به دلیل شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده است، از هزینه‌های باشگاه کاسته شود.

لیگ فوتبال آرژانتین از ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است و به همین دلیل باشگاه‌های این کشور برای کاهش جبران ضررهای مالی ناشی از این اتفاق به دنبال کاهش هزینه‌های خود از جمله کاهش حقوق بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‌های‌شان هستند.

پیگرینو در این باره به سایت «سی‌یلو اسپورتس» آرژانتین گفت: من و مارادونا پیام‌هایی برای یکدیگر فرستادیم و او جزو اولین نفراتی بود که آمادگی‌اش را برای کاهش حقوق خود به منظور کمک به باشگاه اعلام کرد.

مارادونای ۵۹ ساله در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹ هدایت تیم خیمناسیا، تیمی از حومه شهر بوئنوس آیرس پایتخت آرژانتین را برعهده گرفت و تا ۲۲ آگوست امسال (یکم شهریور) هم با این تیم قرارداد دارد. پیگیرنو اما مطمئن است که قرارداد مارادونا تمدید خواهد شد.

او اظهار داشت: مارادونا اصلاً منتظر پایان قراردادش نیست. او الان در منزلش است اما زمانی که این وضعیت تمام شود با آمادگی کامل برمی‌گردد. حال دیه‌گو خوب است اما او هم مانند همه حوصله‌اش سر رفته است. او مراقب خودش هست چون در سن و سالی قرار دارد که ابتلا به کرونا برایش نسبت به بقیه ما خطرناک‌تر است. به همین دلیل دارد به بهترین شکل از خودش مراقبت می‌کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.