سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایام تعطیلات فوتبال ۵ مصاحبه ماندگار خود را معرفی کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از AFC، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست با مهار پنالتی کریستیانو رونالدو در بازی با پرتغال که با تساوی یک بر یک به پایان رسید نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد.

در مصاحبه ای دو بخشی که احساسات او در آن نمایان بود، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در مورد گذشته سخت خود ، صحبت های قبل از جام جهانی در مورد روبرو شدن با رونالدو و آنچه که در ذهنش می گذشت را ، باز کرد. "بزرگترین لحظه" زندگی او در جام جهانی رقم خورد و این دروازه بان درباره آن اتفاق به صحبت پرداخت. دروازه بان ایرانی در این مصاحبه جذاب از تبدیل شدن به یک قهرمان بعد از مهار پنالتی رونالدو سخن گفت.

از دیگر مصاحبه های کلاسیک که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن اشاره کرده است، مصاحبه با ژاوی هرناندس بازیکن سابق بارسلونا و تیم ملی فوتبال اسپانیا بود که در آن از این بازیکن خواسته می شود تا با دیدن تصاویری از بازیکنان برتر آسیایی، لیونل مسی این قاره را مشخص کند. در بین این ویدئوها، گل زیبای سردار آزمون به قطر در جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ نیز دیده می شود. این بازیکن ایرانی توانست ارسال اشکان دژاگه را به زیبایی کنترل کند و آن را به قعر دروازه قطر بفرستد تا یکی از زیباترین گلهای این دوره از رقابت ها را به ثمر رسانده باشد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایام شیوع ویروس کرونا و برای ترغیب مردم به ماندن در خانه، هر روز بخش های جدیدی را به سایت خود اضافه کرده است که از جمله می توان به انتخاب اسطوره های کشورها، بهترین لژیونرهای قاره کهن و مرور اتفاقات مهم و ماندگار در گذشته اشاره کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.