یک رسانه آلمانی از بروز برخی موانع در فرآیند تمدید قرارداد سنگربان ملی‌پوش تیم فوتبال بایرن مونیخ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه بیلد آلمان نوشته است، مذاکرات میان باشگاه بایرن مونیخ و مانوئل نویر برای تمدید قرارداد این دروازه‌بان ۳۳ ساله به بن‌بست خورده است.

نویر سال ۲۰۱۱ با قراردادی ۳۰ میلیون یورویی از شالکه به بایرن مونیخ پیوست و در این مدت به یکی از بهترین دروازه‌بان‌های دنیا تبدیل شد. قرارداد او با بایرن مونیخ در پایان این فصل به انتها می‌رسد و به همین دلیل از مدتی پیش مذاکره برای تمدید آن را آغاز کرده‌اند.

طبق ادعای بیلد اما مذاکرات در مسیر مطلوبی پیش نمی‌رود، چون موضع طرفین از یکدیگر فاصله زیادی دارد. اختلاف طرفین اما بر سر مسائل مالی نیست، چرا که خود نویر روز گذشته (چهارشنبه) درباره ضرورت کاهش حقوق بازیکنان برای کمک به باشگاه در ایام تعلیق لیگ‌های اروپا به خاطر کرونا صحبت و داوطلب کاهش حقوقش شد. علاوه بر این او جزو آن دسته از بازیکنان تیم ملی آلمان بود که در جنبش جمع‌آوری کمک مالی ۲.۵ میلیون یورویی برای کمک به درمان بیماران کرونایی شرکت کرد.

به نظر می‌‌رسد که اختلاف طرفین در مورد مدت قرارداد است. نویر خواهان عقد قراردادی طولانی مدت است،‌ اما بایرن مونیخ با توجه به سن این بازیکن، می‌خواهد قراردادی کوتاه مدت با او منعقد کند و در صورت رضایت از عملکردش اقدام به تمدید آن کند. به‌هرحال هنوز زمان زیادی برای به توافق رسیدن طرفین باقی مانده است به خصوص با تعلیق لیگ به خاطر شیوع کرونا که ممکن است پایان مسابقات را از بازه زمانی تعیین شده (پایان ماه ژوئن) هم فراتر ببرد.

نویر در این فصل در ۳۷ بازی رسمی‌اش ۳۸ گل دریافت کرده و ۱۵ کلین‌شیت داشته که چهار تای آن در لیگ قهرمانان بوده است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.