محمد نوری، کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد که مسئولان باید هر چه زودتر بازی‌های لیگ برتر را در این شرایط بحرانی تعطیل کنند.

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط تیم پارس جنوبی برای بازی با تراکتور گفت: ما تمرینات را انجام می‌دهیم، ولی واقعیت این است که تمرکز خیلی‌ها به خاطر ویروس کرونا به‌هم ریخته است. اینکه بخواهند بازی‌ها را بدون تماشاگر برگزار کنند، اصلاً درست نیست. مگر ما انسان نیستیم؟ این بیماری طبیعتاً می‌تواند بازیکنان، مربیان و دیگر عوامل برگراری یک مسابقه را تهدید کند. در ضمن تیم‌ها برای انجام بازی باید سفر کنند و همین موضوع نشان می‌دهد که خطر ابتلا به این بیماری چقدر زیاد است.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی تمام فوتبالیست‌ها استرس پیدا کرده‌اند. طبیعتاً ما هم باید به فکر خودمان و خانواده‌های‌مان باشیم. ما باید کمک کنیم تا این ویروس ریشه‌کن شود. باید هر چه زودتر بازی‌ها را تعطیل کنند. این که قرار باشد بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شود اصلاً منطقی نیست و امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ درباره لغو بازی‌ها یک تصمیم سریع و اساسی بگیرند. اگر خطری هست طبیعتاً همه را تهدید می‌کند و چند لیگ در خارج از ایران هم بازی‌ها را تعطیل کرده‌اند. امیدوارم اتفاقی رخ ندهد که پشیمانی به بار بیاورد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.