مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ با کمک به پیروزی خارج از خانه باواریایی‌ها مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا به رکورد کریستیانو رونالدو رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرت لواندوفسکی با به ثمر رساندن سومین گل پیروزی ۳ بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال بایرن مونیخ در خانه چلسی در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به رکوردی رسید که ۶ سال پیش توسط کریستیانو رونالدو به ثبت رساند.

او که علاوه بر گلزنی پاس دو گل دیگر تیمش را هم داد، در ۷ بازی‌اش در این فصل لیگ قهرمانان اروپا ۱۱ گله شد که بالاترین آمار گلزنی او در یک فصل از این رقابت‌‌ها محسوب می‌شود. همچنین این گل نهمین گل او در بازی‌های اروپایی خارج از خانه این فصل بایرن مونیخ بود و به این ترتیب او رکوردی که کریستیانو رونالدو در فصل ۱۴-۲۰۱۳ با ثبت ۹ گل در بازی‌های خارج از خانه رئال مادرید به ثبت رسانده بود را تکرار کرد. این بیشترین تعداد گل زده خارج از خانه توسط یک بازیکن در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است.

لواندوفسکی در حالی این رکورد را کارنامه دوران بازیگری‌ خود اضافه کرد که در ۶۷۲ دقیقه بازی‌اش در مراحل حذفی لیگ قهرمانان نتوانسته بود گلزنی کند.

دیگر بازیکنی که شب گذشته در بازی بایرن مونیخ و چلسی یک رکورد ثبت کرد، سرژ گنابری بود که با دو گلش در این بازی تعداد گل‌های خود به چلسی در استمفوردبریج را به ۶ مورد افزایش داد و از این حیث به رکوردی که قبلاً توسط رونالدینیو ثبت کرده بود رسید او دومین بازیکنی شد که در یک بازی از مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا در خانه چلسی ۲ گل می‌زند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.