محمدرضا طهماسبی، سرپرست تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد که برگزاری مسابقات لیگ برتر در شرایط موجود با توجه به ویروس کرونا، بازی با آتش است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا طهماسبی، سرپرست تیم فوتبال پیکان برگزاری بازی‌های لیگ برتر را با شرایط موجود به بازی با آتش تشبیه کرد و گفت: در این شرایط بحرانی که همه نگران سلامت خود و خانواده‌های‌شان هستند، اصرار به برگزاری مسابقات همانند بازی با آتش در انبار مواد محترقه یا پمپ بنزین است.

طهماسبی ادامه داد: پروسه یک مسافرت تیمی و یک مسابقه رسمی مشخص است. اگر فرض کنیم فرودگاه، هتل‌ها، اتوبوس‌ها و... ضدعفونی می‌شوند، این سؤال برای‌مان به وجود می‌آید که داخل رختکن هم کاملاً بدون ویروس است؟ اگر یک بازیکن به ویروس آلوده باشد و توپ را لمس کند، جان سایر بازیکنان و توپ جمع‌کن‌ها در معرض خطر قرار نمی‌گیرد؟

سرپرست تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: مسلماً اکنون خود مسئولان در فدراسیون و سازمان لیگ حتی بابت لمس خودکار هم نکات ایمنی را رعایت می‌کنند، اما در یک مسافرت و مسابقه لمس یکسری وسایل اجتناب‌ناپذیر است. کارگر بخش خدمات فرودگاه که باید صدها چمدان را از بخش تحویل بار به هواپیما منتقل و در فرودگاه مقصد مجدداً کلی چمدان را روی نقاله بگذارد، در روز چند صد چمدان را لمس می‌کند؟ می‌دانیم که پروازهای مختلفی از شهرهای مختلف در کشور صورت می‌گیرد.

«موضوع خودمان نیستیم بلکه بحث خانواده‌های زیادی در میان است.»، طهماسبی با بیان این جمله گفت: شاید ویروس نتواند یک ورزشکار را دچار صدمه کند، اما همین ورزشکار می‌تواند خدای ناکرده ناقل ویروس به دوستان و اعضای خانواده و والدین سالخورده خود باشد. ان‌شاءالله که با تدبیر به هنگام مسئولان از این گذر خطرناک با کمترین صدمه عبور کنیم و کاری نکنیم که بعدها بابت تصمیمات این روزها حسرت بخوریم. به قول معروف چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.