سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با بیان اینکه چرا همه اتفاقات قبل از بازی‌های حساس ما رخ می‌دهد گفت: گویا عده‌ای بسیج شده‌اند تا ما را زمین بزنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودرو خراسان، مجتبی سرآسیایی با اشاره به حکم کمیته تعیین وضعیت گفت: نمی‌دانیم این چه وضعیتی است که بر فوتبال ما حاکم است. هر چقدر از حواشی می‌خواهیم فاصله بگیریم اما گویا عده‌ای بسیج شده‌اند تا تیم ما را زمین بزنند.

وی افزود: قبل از اینکه با جعفری و سرلک قرارداد ببندیم از سازمان لیگ استعلام گرفتیم که آیا فسخ قرارداد آنها درست است یا خیر که به ما اعلام شد درست است و مشکلی نیست. نمی‌دانم به یکباره چه اتفاقی افتاده که حکم یک طرفه برای ما صادر می‌کنند. این یک رای حقوقی تنها نیست و مسائل پنهان زیادی دارد.

سرمربی شهر خودرو گفت: از کجا باید بکشیم!؟ از AFC و تصمیم ناعادلانه و ناجوانمردانه بازی‌های آسیایی‌مان یا از برنامه‌ریزی فشرده مسابقات و کرونا و... یا از آرای عجیب و غریب کمیته تعیین وضعیت؟!

سرآسیایی ادامه داد: سازمان لیگ طی اطلاعیه‌ای بعد از بازی با شاهین بوشهر اعلام کرد که قرارداد این دو بازیکن با شهر خودرو مشکلی ندارد حالا چطور می‌شود که کمیته تعیین وضعیت چنین حکمی می‌دهد؟ چطور می‌شود که چند پرونده مشابه و حتی خیلی سنگین‌تر به راحتی مصالحه می‌شود و آب از آب تکان نمی‌خورد اما قبل از مهم‌ترین بازی ما با تیم پایتخت عجیب‌ترین و سنگین‌ترین رای فوتبال ایران صادر می‌شود. قرارداد این دو بازیکن‌ بعد از رویت فسخ نامه‌ای که مهر سازمان و فدراسیون داره منعقد شده و حالا باشگاه باید جوابگوی چه مسئله‌ای باشد؟

وی عنوان کرد: تیم ما یک تیم خصوصی است ، حمیداوی با وجود مشکلات اقتصادی یک تنه پای این تیم ایستاده و موفق شده تیمی خوب را برای هواداران و‌ مردم مشهد راه اندازی کند. همه جا وقتی یک نفر از جیب شخصی‌اش برای ورزش کمک می‌کند تحسینش می‌کنند اما در فوتبال ما گویا برعکس است و می‌خواهند او را نا‌امید کنند.

سرمربی شهر خودرو تصریح کرد: قطعا باشگاه در خصوص این حکم اعتراض می‌کند اما مانده‌ایم چرا همه اتفاقات قبل از بازی‌های حساس ما رخ می‌دهد و این بار درست قبل از بازی با پرسپولیس! از همه مهمتر اینکه چطور می‌شود در پرونده به این مهمی و رای به این سنگینی ما دعوت به جلسه نشدیم. نامه و ابلاغ دعوت باشگاه به جلسه دادرسی کجاست؟

وی ادامه داد: همه هواداران و مردم مشهد از این ظلم آشکار به تیم شهرشان ناراحت هستند و اعتراض دارند. نماینده ایران در آسیا هم هستیم ولی کسی به دنبال این چیزها نیست و فقط می‌خواهند ما را به حاشیه ببرند.

سرآسیایی افزود: مسئولان استان خراسان رضوی حالا باید پای کار تیم شهرشان بیایند. ما هم توقع داریم که همه پیگیر باشند تا حق تیم ما ضایع نشود. شرایط خیلی سخت است و باشگاه و حمیداوی نمی‌توانند همه مشکلات را به تنهایی حل کنند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.