سرمربی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید؛ رکوردهایی که تیمش ثبت کرده خیلی خاص هستند اما شاگردانش باید در حال حاضر تنها به بازی با واتفورد فکر کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (دوشنبه) در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر انگلیس به سختی در ورزشگاه آنفیلد با نتیجه ۳ بر ۲ از سد وستهام گذشت، پس از این بازی گفت: شروع بازی را دوست داشتم و ما گل خوبی در همان آغاز بازی به ثمر رساندیم. ما در این بازی اما در توپ‌های دوم و ضربات شروع مجدد خوب عمل نکردیم. بین دو نیمه سعی کردیم تغییراتی به وجود بیاوریم و کارهایی که از بازیکنان خواسته بودیم را به خوبی به اجرا گذاشتند.

شاگردان کلوپ در این بازی بیست‌ویکمین برد متوالی خانگی خود را به ثبت رساندند و با رکورد تاریخ لیگ برتر که توسط همین تیم در سال ۱۹۷۲ ثبت شده بود، برابر شدند. آنها همچنین با کسب هجدهمین برد متوالی در رقابت‌های لیگ برتر با رکورد منچسترسیتی برابر شدند.

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید تصریح کرد: چند سال پیش گفتند که ما می‌خواهیم داستان خودمان را بنویسیم و تاریخ خودمان را خلق کنیم و بازیکنانم هم همان چیزهایی که من گفته بودم را کاملاً جدی گرفتند. این رکوردها خیلی خاص هستند. این اعداد فوق‌العاده هستند. همه ما می‌دانیم که این آمار و ارقام خاص هستند اما در حال حاضر فقط به دنبال ریکاوری سریع و آماده شدن برای بازی بعدی هستیم، چون واتفورد منتظر ما است و می‌خواهد با ما رقابت کند.

کلوپ که تیمش تنها به کسب ۱۲ امتیاز برای کسب اولین قهرمانی‌اش در ۳۰ سال گذشته لیگ برتر نیاز دارد، صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: کل ورزشگاه در بازی با واتفورد علیه ما خواهد بود و ما باید صد درصد آماده آن بازی باشیم چون آنها تیم خوبی هستند. تا زمانی هم که آماده نبرد با رقبا باشیم، کسی نباید نگران باشد اما ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. کسب ۱۲ امتیاز بعدی برای قهرمانی هم دشوار خواهد بود و این را در این بازی دیدیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هرگز تصور نمی‌کردم که در ۱۱ بازی پایانی فصل در چنین جایگاهی باشیم. ما به تمامی رقبای‌مان احترام زیادی می‌گذاریم و می‌دانیم که هیچ بازی آسان نیست.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.