حمید بوحمدان، هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان معتقد است که دربی اصفهان نسبت به دیدار برابر استقلال، بازی سنگین‌تری خواهد بود.

حمید بوحمدان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۲ بر یک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل استقلال اظهار داشت: این بازی به دلیل غیبت هواداران، هیجان همیشگی را نداشت، اما بازی خوبی از آب درآمد. اگر اشتباهات داوری نبود، قطعاً نتیجه بهتری می‌گرفتیم. متأسفانه اشتباهات داور در نتیجه بازی تأثیر مستقیم داشت. این در حالی است که تغییر داور مسابقه،‌ آن هم دو روز قبل از بازی برای ما تعجب‌آور بود و نمی‌دانیم چرا این اتفاق افتاد. ما مستحق شکست نبودیم و بازی خوبی ارائه کردیم.

وی درباره صحبت‌های برخی بازیکنان ذوب‌آهن که از میودراگ رادولوویچ بابت مصاحبه اخیرش انتقاد کرده بودند، تصریح کرد: برخی از بازیکنان ناراحت بودند و ذهنیت بدی برای آنها ایجاد شده بود. سرمربی تیم هم در تمرین امروز (دوشنبه) با بازیکنان صحبت کرد و سوءتفاهم‌ها برطرف شد. رادولوویچ گفت که از صحبت‌هایش برداشت اشتباهی صورت گرفته است.

هافبک تیم ذوب‌آهن درباره دیدار بعدی این تیم مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: دربی اصفهان نسبت به دیدار برابر استقلال، بازی سنگین‌تری خواهد بود. ما با تیم پُرقدرتی بازی داریم، اما تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.