پس از برگزاری دیدارهای هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و البته با لغو یک دیدار، تیم منتخب هفته با نظر اعضای کادرفنی تیم‌ها مشخص شد.

گروه ورزشی خبرگزاری تسنیم در لیگ نوزدهم همانند چهار دوره گذشته لیگ برتر فوتبال در پایان هر هفته از مسابقات، با نظرخواهی از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند.

روش کار به این صورت است که سرمربیان، مربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند. خبرگزاری تسنیم دخالتی در انتخاب برترین‌های هفته ندارد و صرفاً از مربیان یا آنالیزورها نظرخواهی کرده و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند.

تیم منتخب هفته بیستم لیگ برتر به شرح زیر است:

دروازه‌‌بان:ماکسیم کوویلیتایا (شاهین شهرداری بوشهر)

مدافعان: میلاد باقری (پارس جنوبی)، محمد دانشگر (استقلال)، مهدی تیکدری (تراکتور)

هافبک‌ها: حسین مالکی و اسماعیل شریفات (شاهین شهرداری بوشهر)، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی (تراکتور)، آیاندا پاتوسی (فولاد)، امین قاسمی‌نژاد (شهر خودرو)

مهاجمان: یونس شاکری (گل گهر)

به گزارش تسنیم، با توجه به لغو دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس و عدم برگزاری این بازی به دلیل حاضر نشدن سپاهانی‌ها در زمین، طبیعتاً از این دو تیم بازیکنی در تیم منتخب هفته بیستم حضور ندارد.

نتایج دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال:

تراکتور ۳ - سایپا یک پیکان یک - فولاد خوزستان ۲ نساجی مازندران صفر - پارس جنوبی جم صفر صنعت نفت آبادان یک - گل‌گهر سیرجان ۲ شاهین شهرداری بوشهر ۳ - ماشین‌سازی تبریز یک شهر خودرو ۲ - نفت مسجدسلیمان یک استقلال ۲ - ذوب‌آهن اصفهان یک پرسپولیس - سپاهان (برگزار نشد)

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.