بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید با توجه به شیوع ویروس کرونا بهتر بود بازی‌های لیگ برتر برگزار نمی‌شد.

به گزارش ایسنا، علی کریمی پس از برتری تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: می‌خواستیم خودمان را در بالای جدول نگه داریم و خوشحالیم که الان سه امتیاز بازی را گرفتیم. متاسفانه امروز بدون حضور تماشاگران بازی کردیم که این مساله کار ما را سخت کرده بود. چون حضور تماشاگران می‌تواند به تیم کمک کند.

وی در ادامه درباره اینکه سپاهان مقابل پرسپولیس به میدان نرفته، گفت: من نمی‌توانم در مورد این موضوع نظر بدهم اما به خاطر شیوع بیماری باید همه بازی‌ها لغو می‌شد. بازی بدون تماشاگر معنایی ندارد. این موضوع می‌تواند هم به ضرر تیم‌ها نباشد هم مردم از نظر سلامت مشکلی نداشته باشند.

او در ادامه درباره اینکه بازیکنان هم در بازی در معرض خطر ویروس کرونا هستند هم گفت: قطعا همه می‌دانند اگر کسی ویروس کرونا را داشته باشد مدتی پنهان است و این موضوع در بدن او نشان نمی‌دهد. همین موضوع سبب می‌شود در مسابقه هم به یکدیگر انتقال بدهیم. امیدوارم تصمیمی بگیرند که به ضرر مردم و تماشاگران نباشد.

او در ادامه درباره حضور اسکوچیچ در فوتبال ایران هم گفت: او در تیم‌هایی که بوده نتایج خوبی گرفته است و فوتبال خوبی را ارائه کرده است. من هشت روز بود که به خاطر سرماخوردگی تمرین نکرده بودم اما امروز به خاطر تیم و کمبود بازیکن بازی کردم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.