کیکه ستین بازی با ایبار را شروع نبردهای دشوار تیمش دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ایبار در هفته پیش‌روی رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) از تلاش برای برتری بررقیب از طریق انجام یک بازی زیبا گفت.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره اظهار داشت: هر بازی برای ما یک تجربه جدید است. برای هر مسابقه باید آنالیز جدیدی انجام دهیم زیرا با حریفی متفاوت رو به رو می‌شویم. بعضی تیم‌ها بازیسازی کار را دشوار می‌کنند و ایبار هم یک از این تیم‌هاست. آنها می‌خواهند از زمین ما پرس را شروع کنند و کاری کنند تا توپ بیشتر در زمین بارسلونا بماند. در تمام طول هفته روی این بازی کار کرده‌ایم. چند بازی مهم پیش رو داریم و ایبار اولین‌ رقابت دشوار ماست. به تمام این بازی‌ها به چشم فینال نگاه می‌کنیم. ۳ امتیاز بازی با ایبار برای ما بسیار مهم و حیاتی است، نه تنها برای ادامه کورس، بلکه برای ادامه مسیر‌مان در این فصل. قطعا بازی آسانی پیش رویمان نخواهد بود.

او در ادامه افزود: با برخی صحبت‌های مسی درباره تیم موافقم. درلیگ قهرمانان هیچ جایی برای اشتباه کردن نداریم و باید سعی کنیم بهتر شویم. اما به نظرم همین الان هم پیشرفت کرده‌ایم و به سطحی رسیده‌ایم که می‌توانیم با همه‌ تیم‌ها رقابت کنیم.

ستین درباره حواشی اخیر تیمش ادامه داد: از نظر شما، این مسائل روی ما اثر منفی زیادی دارند اما سعی می‌کنیم جلوی آثار منفی را بگیریم و می‌توانیم به شما اطمینان بدهم در این‌کار موفق خواهیم شد. روی اهداف خودمان تمرکز کرده‌ایم و آن اهداف، چیزی نیستند به جز خوشحال کردن هواداران و کسب پیروزی. بقیه مسائل اهمیت چندانی برای ما ندارند. بارتومئو همان چیزهایی را به ما گفت که در رسانه‌ها منتشر شدند. نه من و نه کاپیتان‌های تیم توضیح بیشتری برای آن نداریم. همه چیز همان‌طور است که پیش از این توضیح داده شد.

حرف های مسی در مورد آبیدال دیگر موضوع مورد سوال از ستین بود و او در پاسخ اظهار داشت: من مسئول رفتار و اعمالم هستم. بهتر است در مورد چیزهایی که به خودم مربوط می‌شوند، صحبت کنم، نه چیزهایی که ربطی به من ندارند.

ستین درباره انتقال مارتین برات‌ویث به بارسلونا گفت: در چند بازی او را در ترکیب اصلی قرار خواهیم داد. البته فکر می‌کنم اکنون کمی برای این کار زود است. مارتین در فرم خوبی قرار دارد اما هنوز نیاز است مفاهیمی را برای او در تیم توضیح دهیم. مطمئنیم کمک زیادی به ما خواهد کرد. براث‌ویت بازیکنی است که چند وقت زیرنظر داشتیم. مارتین در چندین پست می‌تواند برای ما بازی کند و ممکن است برای دقایقی هم جلوی ایبار بازی کند. در این ۲ هفته توانستیم کارهای بیشتری نسبت به قبل انجام دهیم.

او درباره فلسفه بارسلونا ادامه داد: شما در بارسلونا همیشه باید این جمله را سرلوحه کار خود قرار دهید؛ زیبا بازی کن و پیروز شو! به نظرم در چند بازی خوب عمل کردیم اما تنها مقابل لگانس در جام حذفی توانستیم قاطع ظاهر شویم. خطرمحرومیت لنگله و اومتیتی را تهدید می‌کند. به هردوی آنها اعتماد کامل دارم، آنها در تمام لحظات بازی، می‌توانند عملکرد خیره کننده داشته باشند. اما خب در هر دقیقه هم ممکن است کارت بگیرند! روی هر ۲ بازیکن به طور همزمان ریسک نخواهیم کرد.من به یکی از بهترین تیم‌های جهان آمده‌ام و مشکلات نمی‌توانند تاثیر چندانی بگذارند. تمرکز من، باید روی بازیکنانم باشد. موارد دیگر تاثیر زیاد روی بازیکنان نمی‌گذارند. هرکس فردا بازی کند، می‌تواند در برنابئو و ناپل هم به میدان برود. بازیکنان متفاوتی در اختیار داریم و بعضی اوقات در تشخیص اینکه چه کسی بهتر است به مشکل برمی‌خوریم. البته منظورم این نیست که ترکیب را ۵ دقیقه قبل از آغاز بازی مشخص می‌کنیم. آکیمه وارد لیست شده تا اگر مشکلی برای فیرپو پیش آمد، جای او را پر کند.

او در پایان درباره بازی با ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا افزود: بسیار هیجان زده هستم اما پیش از آن باید ایبار را شکست دهیم، مندیلیبار تیم خوبی را در چند سال اخیر تشکیل داده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.