سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان معتقد است به احتمال فراوان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره سفر خود به کشور آذربایجان و بازدید از امکانات اردویی این کشور اظهار داشت: کمپ کاملی بود و به لحاظ فوتبالی و فوتسالی امکانات کاملی داشت. به نظرم اگر شرایط فراهم باشد، با توجه به هماهنگی که با فدراسیون آذربایجان و مربی این کشور انجام دادم، با در نظر گرفتن زمان بازی‌های آسیایی می‌توانیم در این کشور اردو داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا AFC تاریخ جدیدی برای برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا اعلام کرده است یا خیر؟» گفت: خیر هنوز اطلاعی نداده‌اند. به نظرم با این شرایط مسابقات بعد از ماه رمضان برگزار شود، چون بعید می‌دانم قبل از ماه رمضان اتفاق خاصی رخ دهد.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره درخواست میزبانی ایران برای مسابقات قهرمانی آسیا نیز تصریح کرد: بله با من هم در این مورد مشورت کردند و من هم گفتم که اگر بتوانیم میزبانی را بگیریم خیلی خوب است.

ناظم‌الشریعه در مورد زمان شروع اردوهای تیم ملی پس از لیگ برتر گفت: هنوز به طور دقیق تکلیف‌مان را نمی‌دانیم، اما اگر مسابقات قهرمانی آسیا در فروردین‌ماه برگزار شود، ما بلافاصله بعد از اتمام لیگ اردوی‌های‌مان را شروع می‌کنیم. الآن هم برنامه عیدمان پُر است و درخواست اردوهای‌مان را داده‌ایم.

وی در پایان در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم ملی با آرژانتین و اینکه گفته می‌شود قرار است تیم ایران در تورنمنتی در برزیل شرکت کند، عنوان کرد: بازی با آرژانتین که برگزار نمی‌شود و ما دنبال این هستیم تا برای یک تورنمنت چهارجانبه به برزیل برویم. هنوز برای ما از این کشور دعوت‌نامه نیامده اما اگر دعوت شویم، فرصت طلایی برای ایران است تا با سه کشور تاپ دنیا بازی کند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.