سرمربی تیم فوتبال والنسیا نتیجه‌ای که برای بازی تیم مقابل آتالانتا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رقم خورد را انعکاس خوبی از جریان مسابقه نمی‌داند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلبرت سلادس سرمربی تیم فوتبال والنسیا پس از باخت ۴ بر یک شب گذشته (چهارشنبه) مردانش در خانه آتالانتا به خبرنگاران گفت: نتیجه قطعاً کار را برای ما سخت خواهد کرد. باخت ۴ بر یک، نتیجه خرد کننده‌ای است اما به نظر من این نتیجه بازتاب خوبی از آنچه در جریان مسابقه دیدیم نیست. به نظر من تفاوت دو تیم در این بود که آتالانتا عملاً با هر موقعیت گلزنی که داشت به گل رسید که البته انجام این کار آسان نیست. ما اما از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم. سعی کردیم خودمان را به شرایط وفق دهیم اما گاهی مشکلاتی داشتیم که مانع می‌شد به خصوص در ضدحملات و به اندازه کافی در اطراف محوطه جریمه حیف قدام به شوتزنی نکردیم.

سلادس افزود: مطمئنا مرتکب اشتباهاتی شدیم. وقتی شما در چنین سطحی مقابل تیمی مثل آتالانتا بازی می‌کنید، نمی‌توانید این همه فضای خالی برای حرکت حریف ایجاد کنید. ما هم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم اما چیزی که الان اهمیت دارد بازی برگشت است. به نظر ما می‌توانیم نتیجه را برگردانیم. نتیجه‌ بازی امشب خیلی واضح است. با این وجود ما در مستایا تلاش‌مان را انجام خواهیم داد تا ببینیم چه می‌شود. من منکر اینکه در بازی‌های خارج از خانه‌مان در این فصل زیاد گل خورده‌ایم نمی‌شوم اما بازی برگشت در خانه ماست. جبران این باخت سخت است اما ما تلاش‌‌مان را انجام خواهیم داد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.