سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری گفت: گام اول را در خانه حریف با پیروزی پشت سر گذاشتیم و مطمئناً یک پای فینال لیگ امسال هستیم.

مینا بارانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از پیروزی در بازی رفت مرحله نیمه نهایی پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان اظهار داشت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم، چهار تیمی که به مرحله پلی آف راه می‌یابند، قطعا قدرتمند هستند و برنامه‌های خاصی برای این مرحله دارند.

وی افزود: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم گام اول را در خانه حریف با پیروزی پشت سر بگذاریم و اینکه با اقتدار در خانه حریف پیروز شویم، چون در خیلی از موقعیت‌ها برتری با ما بود و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. خیلی از موقعیت‌ها را نتوانستیم به گل تبدیل کنیم و قطعا بازی برگشت ما اهمیت زیادی دارد و آن بازی را مطمئناً با پیروزی پشت سرگذاشته و یک پای فینال هستیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری درخصوص مسابقه برگشت پلی آف لیگ برتر گفت: برای بازی برگشت بعد از استراحت و ریکاوری شاگردانم برنامه‌هایی برای شکست سایپا در اهواز داریم.

وی با بیان این مطلب که نتیجه بازی برگشت قابل پیش‌بینی نیست، گفت: نتیجه قابل پیش‌بینی نیست. در همین بازی اگر توپ هایی که جلوی دروازه خراب کردند به گل تبدیل می شد، شاید می‌توانستیم با ۷ گل پیروز شویم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.