‌سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: بدنبال برپایی اردوی تدارکاتی در آذربایجان و بازی با تیم ملی این کشور هستیم.

‌سیدمحمد ناظم الشریعه در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حضورش در کشور آذربایجان و جلسه با سرمربی تیم ملی فوتسال این کشور گفت: ما روز گذشته از امکانات باشگاه رکورد در آذربایجان بازدید کردیم و همچنین نشستی با سرمربی تیم ملی کشور آذربایجان داشتیم. امکان دارد قبل از جام ملت‌های آسیا، اردویی تدارکاتی در آذربایجان برگزار کنیم و دیداری با تیم ملی آذربایجان داشته باشیم.

وی گفت: همه چیز منوط به زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا است. همانطور که می‌دانید مسابقات جام ملت‌ها به تعویق افتاده و منتظر اعلام تصمیم کنفدراسیون آسیا هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: در این زمینه با کمیته فوتسال هماهنگ هستم. این سفر هم با هماهنگی کمیته فوتسال انجام شده است. دنبال این هستیم که در فیفادی و زمانی غیر از آن بازی‌های تدارکاتی برگزار کنیم. حتی امکان دارد تورنمنتی در آذربایجان یا کشور خودمان داشته باشیم.

ناظم الشریعه در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه اش با سرمربی آذربایجان درباره بازیکنان ایرانی آذربایجان صحبتی صورت گرفت یا خیر؟ تاکید کرد: بازیکنان ایرانی زیادی در لیگ آذربایجان بازی می‌کنند. بازیکنان ایرانی هم که در تیم ملی این کشور هستند تغییر تابعیت نداده‌اند و فقط دو پاسپورت دارند. در جلسه ما صحبتی از این موضوع نشد و این موضوع به من هم مرتبط نمی‌شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.