ستاره جوان تیم فوتبال بوروسیا دورتموند با کمک به نماینده آلمان برای کسب بردی خانگی مقابل PSG، یک رکورد فردی هم به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بوروسیا دورتموند شب گذشته (سه‌شنبه) در دیداری خانگی از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان فرانسوی‌اش پاری‌سن‌ژرمن را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد که هر دو گل زردپوشان را مهاجم نروژی جدید این تیم ارلینگ هالند به ثمر رساند.

مهاجم سابق تیم ردبول سالزبورگ اتریش که در مرحله گروهی با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرد و گلزنی هم کرد، به اولین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد که با دو تیم مختلف در این تورنمنت گلزنی کرده است.

او در مرحله گروهی با پیراهن سالزبورگ ۶ بازی انجام داد و ۸ گل زد. هالند با دو گلی که شب گذشته به ثمر رساند آمار گل‌هایش را به ۱۰ تا افزایش داد تا بعد از کیلیان امباپه جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا باشد که تعداد گل‌هایش در این رقابت‌ها دو رقمی می‌شود.

هالند پس از بازی گفت: من هنوز باید پیشرفت کنم و به کارم ادامه دهم. می‌خواهم به تیم کمک کنم تا بهمراحل پایانی لیگ قهرمانان برسد. از دومین گلی که زدم خیلی لذت بردم.

هالند از زمان انقتقال ۴۵ میلیون یورویی‌اش از سالزبورگ به دورتموند در ۵ بازی این تیم در بوندس‌لیگا ۸ گل زده است. او در مجموع در ۷ بازی برای دورتموند به میدان رفته و تا کنون ۱۱ گل هم به ثمر رسانده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.