سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای نیمکت‌نشین کردن علیرضا بیرانوند در بازی تیمش با الشارجه تردید دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در شرایطی روز سه‌شنبه دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را مقابل الشارجه انجام خواهد داد که هنوز دروازه‌بان این تیم در این مسابقه مشخص نیست.

عملکرد نه چندان خوب علیرضا بیرانوند در دو بازی اخیر پرسپولیس و دریافت چهار گل از سوی این دروازه‌بان باعث شده است یحیی گل‌محمدی تصمیم بگیرد به بوژیدار رادوشویچ میدان بدهد، تصمیمی که البته گل‌محمدی برای اجرای آن دچار تردید است.

تمرینات اخیر سرخپوشان به شکلی بوده که بیرانوند و رادوشویچ به تناوب در بین نفرات اصلی قرار گرفته‌اند و به نظر می‌آید گل‌محمدی هنوز برای نیمکت‌نشین کردن دروازه‌بان اول تیمش دودل است.

گابریل کالدرون تنها سرمربی پرسپولیس بود که در چهار بازی متوالی علیرضا بیرانوند را نیمکت‌نشین کرد و جالب اینکه در هیچ‌کدام از این بازی‌ها پرسپولیس گلی دریافت نکرد. این مربی آرژانتینی به غیر از بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و علی علیپور را هم در مقاطعی در نیم‌فصل اول روی نیمکت نشاند تا نشان دهد از این حیث با هیچ بازیکنی تعارف ندارد.

دیدار الشارجه امارات - پرسپولیس در چارچوب هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۰۵ فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه شارجه برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.