استفانو پیولی برآورد مثبتی از اوضاع فعلی میلان دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تورینو در آخرین بازی هفته جاری رقابت‌های سری A از لزوم بازی مثبت و رو به جلو از سوی روسونری سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره گفت: باید حس مثبتمان را تقویت کنیم و به همان روحیه هفته‌های قبل برسیم. می‌توانیم با ویژگی مثبت بازی کنیم. می‌توانید ببینید که تیم شادتر است. متعادل‌تر هستیم و قدرتمند ظاهر می‌شویم. اکنون موقعیت‌های گل بیشتری ایجاد می‌کنیم. میلان باشگاه بزرگی است و شایعات پیرامون آینده من همیشه وجود خواهند داشت. با این حال باید روی ادامه مسابقات تمرکز کنیم. ۴۵ امتیاز دیگر در دسترس است.

او در ادامه افزود: نگران آینده‌ام نیستم. همیشه حمایت باشگاه را حس کردم و می‌دانم در پایان این نتایج هستند که بقا یا رفتن مرا تعیین می‌کنند. اگر زلاتان از اول در میلان بود، این تیم در کجا قرار می‌گرفت؟ سوال خوبی است اما جواب دادن به این پرسش غیرممکن است. وقتی ایبرا صحبت می‌کند، حتما دلیلی دارد. او وقتی آمد، گفت در شرایط خوبی است اما تمرین خواهد کرد که بهتر شود و روی حرفش ماند. اگر همیشه این‌گونه بازی کنیم، نتایج خوبی خواهیم گرفت. هروقت جدیتمان را از دست بدهیم، بهایش را پرداخت می‌کنیم.

پیولی درباره رقیب تیمش افزود: تورینو تیم سرسختی است زیرا کیفیت و فیزیک را باهم دارد. در جام حذفی سرسخت بودند و باعث شدند در پایان ۱۲۰ دقیقه شکستشان دهیم. عصبانیت میلان از داوری بحث برانگیز با یوونتوس را دوست ندارم. سرمربی باید سرمربی بماند و داور، باید داوری کند. تکنولوژی برای این استفاده می‌شود که داوران احساس راحتی کنند. این چیزی است که طی هفته‌های اخیر ندیدم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.