یکی از مقامات باشگاه بارسلونا اعتراف کرد آبی‌و‌اناری‌ها هنوز از فدراسیون مجوز خرید بازیکن جدید در خارج از بازه زمانی نقل و انتقالات دریافت نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته‌‌های اخیر گمانه‌زنی‌های فراوانی درباره اقدام باشگاه بارسلونا برای خرید یک مهاجم جدید جهت پر کردن جای خالی لوئیس سوارس و عثمان دمبله صورت گرفته و از برخی بازیکنان هم به عنوان اهداف مورد نظر این باشگاه نام برده شده است. گی‌یرمو آمور، مدیر سازمانی باشگاه بارسلونا اما اعتراف کرد که فدراسیون فوتبال اسپانیا هنوز به این باشگاه مجوز خرید بازیکن جدید در بازه زمانی خارج از پنجره نقل و انتقالات نداده است.

با توجه به پایان مهلت خرید بازیکن که بیش از دو هفته از آن می‌گذرد، باشگاه بارسلونا اجازه خرید بازیکن ندارد اما ظاهراً بندی در اساسنامه سازمان لیگ این کشور وجود دارد که در شرایط اضطراری به باشگاه‌ها اجازه می‌دهد با کسب مجوز از فدراسیون اقدام به جذب یک بازیکن کنند.

آمور در این خصوص گفت: چیزهای زیادی گفته شده است اما فدراسیون فوتبال اسپانیا هنوز به ما برای خرید بازیکن جدید چراغ سبز نشان نداده است. هنوز هیچ مجوز رسمی برای خرید بازیکن جدید دریافت نکرده‌ایم. اگر این اتفاق رخ دهد، باشگاه تصمیم لازم را اتخاذ خواهد کرد.

مدیر روابط سازمانی باشگاه بارسلونا افزود: اول از همه باید ببینم که فدراسیون چنین مجوزی به ما می‌دهد یا نه. چیزی که مشخص است این است که باشگاه برای برطرف کردن این مسئله تلاش فراوانی انجام داده و ما هر روز سخت کار می‌کنیم و در حال بررسی و کار برای بهبود شرایط هستیم. شک نکنید به محض فراهم شدن شرایط، اقدامی که به صلاح باشگاه باشد انجام خواهد شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.