توماس توخل به هواداران تیمش یک خبر خوب داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل آمیا در هفته پیش‌روی رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) اعلام کرد نیمار به بازی با بوروسیادورتموند در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا می‌رسد.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ابتدا اظهار داشت: در مورد نیمار ما باید بعد از انجام آزمایشات و مشورت با گروه پزشکی تصمیم بگیریم. نمی‌دانم نیمار فردا بازی می‌کند یا نه اما قطعا او برای دیدار مقابل دورتموند آماده خواهد بود و شاید در بهترین فرم ممکن و مانند مانند ۲ هفته پیش نباشد.اطمینان دارم نیمار در ادامه فصل به ما کمک خواهد کرد. امیدوارم او دیگر مصدوم نشده و تا پایان فصل بتواند در چند دیدار در ترکیب قرار گیرد.

توخل در ادامه افزود: علاقه نیمار به بازی کردن را درک می‌کنم. نمی‌توانم او را تحت فشار قرار دهم. توصیه‌های کادر پزشکی را می‌دانم اما در کنار هم تصمیم می‌گیریم. مایلم نیمار همیشه بازی کند، با این حال فاکتورهای زیادی برای تصمیم‌گیری وجود دارد. نظر کادر پزشکی، بازیکن و احساس عدم نگرانی برای بازی کردن بسیار مهم است.

او در پایان تصریح کرد: مقابل لیون و دیژون ریسک نکردیم و در پایان نیمار موافقت کرد بازی نکند. به نظر من شرایط خوب است زیرا ما تصمیمات مشترکی می‌گیریم.

این خبر حدود ۹ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.