دروازه‌بان تیم پاختاکور ازبکستان رویارویی با تیم‌های ایرانی را سخت توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پاختاکور ازبکستان، الدروبک سیونوف درباره دومین بازی این تیم برابر شهر خودرو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: چیز زیادی درباره حریف ایرانی نمی‌دانیم اما وقتی به ترکیب این تیم نگاه می‌کنیم شاهد حضور ۲ یا ۳ بازیکن باتجربه و برتر فوتبال ایران هستیم.

دروازه‌بان پاختاکور در واکنش به این پرسش که این تیم و دیگر تیم‌های ازبکستانی نتایج خوبی برابر تیم‌های ایرانی در گذشته کسب کرد‌ه‌اند اظهار داشت: طبق آمارها پاختاکور و سایر تیم‌های ازبکستانی توانستند نتایج خوبی در مواجهه با حریفان ایرانی به دست آورند اما همواره این بازی‌ها سخت بوده‌اند. بازیکنان تیم‌های ایرانی قدرت بدنی بسیار بالایی دارند و برابر تیم‌های عربی نیز همیشه خوب بازی می‌کنند.

سیونوف در خاتمه گفت: تیم پاختاکور در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و می‌دانیم هر امتیازی در لیگ قهرمانان آسیا چقدر مهم است. می‌توانم بگویم تحت هیچ‌گونه فشاری قرار نداریم.

تیم‌های پاختاکور و شهر خودرو ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه دوشنبه آینده در بازی هفته دوم گروه B لیگ قهرمانان آسیا رو در روی هم قرار خواهند گرفت. پاختاکور در هفته نخست با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم الاهلی امارات پیروز شد و شهر خودرو نیز شکست ۲ بر صفر را در بازی با الهلال پذیرفت.

این خبر حدود ۹ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.