کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در نظر دارد تیم ملی فوتسال کشورمان پیش از مسابقات قهرمانی آسیا در دیداری تدارکاتی به مصاف عراق برود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اردوی تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از روز گذشته (سه‌شنبه) در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است.

از همین رو ۲۰ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتسال روز گذشته در تست‌های پزشکی شرکت کردند و از امروز تمرینات خود را در سالن مرکز ملی فوتبال آغاز خواهند کرد. در این بین اما علیرضا عسگری به دلیل مصدومیت از فهرست تیم ملی خط خورده و علیرضا جوان جایگزین او در این اردو شده است.

بر همین اساس با نظر کادرفنی تیم ملی فوتسال قرار است این تیم در راه آماده‌سازی خود جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، یک دیدار تدارکاتی از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه در تهران برگزار کند. از همین رو کمیته فوتسال مذاکراتی نیز با چند تیم اروپایی، آفریقایی و آسیایی داشته است که گفته می‌شود تیم‌های مراکش و عراق گزینه‌های اصلی برای بازی تدارکاتی با تیم کشورمان هستند.

کمیته فوتسال که چندی پیش مذاکراتی را با کشور مراکش داشته است،‌ به دلیل پاسخ ندادن این تیم به درخواست ایران، با نظر کادرفنی تیم ملی سراغ تیم عراق رفته است. محمد ناظم‌الشریعه نیز که با برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم‌های آسیایی مخالفت کرده بود، به دلیل عدم حضور تیم عراق در مسابقات قهرمانی آسیا، موافقت خود با این بازی را اعلام کرده است و کمیته فوتسال در تدارک فراهم کردن شرایط حضور این تیم در کشورمان است.

مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا از تاریخ ۷ تا ۱۸ اسفند ماه در کشور ترکمنستان برگزار خواهد شد و تیم ایران در گروه D این مسابقات با تیم‌های کره جنوبی، عربستان و تایلند همگروه است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )