فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تصور نمی‌کرده تیمش در مصاف با الریان قطر با پنج گل پیروز شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی پس از برتری ۵ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل الریان قطر و راهیابی آبی‌پوشان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: الریان بازیکنان بزرگی دارد و همیشه در آسیا به‌عنوان یک تیم بزرگ از آن نام می‌برند. حقیقتاً فکر نمی‌کردم این نتیجه را به دست بیاوریم، چرا که در روزهای اخیر مشکلات زیادی داشتیم که فقط من و بازیکنانم از آنها خبر داریم. تنها جمله‌ای که می‌توانم بگویم این است که به احترام بازیکنانم می‌ایستم و از آنها به خاطر این بازی زیبا تشکر می‌کنم.

وی در مورد درخشش مهدی قائدی در این دیدار تصریح کرد: ما مهدی نداریم، بلکه او نیمار است!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا قبل از بازی تیم او قوی‌تر به نظر می‌رسید یا الریان قطر، گفت: نتیجه بازی نشان می‌دهد که چه تیمی قوی‌تر بود. بازیکنان ما امروز بدون اشتباه بودند و واقعاً اگر بخواهم یک بازیکن را بهترین انتخاب کنم، نمی‌توانم، چرا که همه بهترین بودند. با احترام به تیم الریان، ما یک سر و گردن از این تیم بهتر بودیم.

مجیدی در مورد اینکه چه آنالیزی برای این دیدار و مهار یاسین براهیمی، ستاره الریان داشته است، گفت: یکی از برنامه‌های ما، مهار بازیکن شماره هشت الریان بود. به او اجازه دادیم در منطقه‌ای توپ بگیرد که خطری برای ما نداشته باشد. اگر نود دقیقه بازی را ببینید، یک توپ در باکس ما نگرفتند.

وی در مورد برنامه تیمش برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: من از نتایج بازی‌های دیگر خبر ندارم و نمی‌دانم چه تیم‌هایی وارد گروه شده‌اند، اما فرقی نمی‌کند چه تیمی حضور داشته باشند. استقلال همیشه استقلال است. با این حال، از فردا تمرکزمان را برای بازی‌های لیگ خودمان می‌گذاریم.

مجیدی در پاسخ به این سؤال که آیا به قهرمانی در آسیا فکر می‌کند یا نه، گفت: استقلال یک تیم بزرگ در آسیاست، دو بار قهرمان آسیا شده و بازیکنانم رؤیای بزرگی دارند. مطمئن باشید بهترین نتایج را برای باشگاه استقلال و هواداران‌شان به دست می‌آورند، به شرطی که امکانات لازم برای تیم فراهم شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.