جلسه سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یحیی گل محمدی سرمربی و افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس امروز دوشنبه برای پیگیری امور کار مربوط به تیم در باشگاه حضور پیدا کردند.

یحیی گل محمدی در جریان این حضور برای دومین بار از روز گذشته، فیلم بازی با تراکتورسازی را بررسی کرد و همکارانش هم به او گزارش هایی ارائه خواهند کرد.

سرمربی سرخپوشان در جریان مشاهده فیلم بازی از بعضی تصمیم‌های داوری نیز متعجب بود و آنها را به افشین پیروانی ومدیر روابط عمومی باشگاه منتقل کرد. همچنین یلوه و خبیری معاونان باشگاه درباره برخی برنامه ها هماهنگی هایی با پیروانی و گل محمدی داشتند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مواردی چون اعلام خطای بی مورد در جریان حمله و موقعیت گل و بعضی کارت‌های زرد صادره برای سرخپوشان و دیگر اتفاقات از موارد مورد اشاره پیروانی و گل محمدی در بازی دیروز بود.

در ادامه یحیی گل محمدی و افشین پیروانی در جریان جلسه خود با انصاری فرد ضمن بیان این نکات، موارد کاری دیگر مربوط به تیم و برنامه‌ریزی‌ها را با مدیر عامل و مسوولان باشگاه در میان گذاشتند و گل محمدی برنامه های تمرینی، پروازها و سفرها با توجه به فشردگی بازی های مهم و ۶ امتیازی در لیگ و آسیا را به باشگاه اعلام کرد.

گل محمدی و پیروانی درباره مشکلات مالی در تیم هم مفصل با انصاری فرد صحبت کردند. گل محمدی خواستار حل مشکلات مالی شد تا تیم و بازیکنان با آرامش و تمرکز به کار خود ادامه دهند.

همچنین بررسی های باشگاه و اظهارنظرات کارشناسان داوری نشان می دهد دو بازیکن تراکتور می توانستند کارت زرد دوم را هم دریافت کنند و اسدی قبل از دریافت کارت زرد با تکل از پشت روی ترابی مانع از یک حمله خطرناک سرخ ها شد و می توانست در این بازی دو کارت زرد دریافت کند.

در صحنه لگد خانزاده به بیرانوند که طبق نظر کارشناسان سه جلسه محرومیت دارد این بازیکن می توانست با کارت قرمز مواجه شود.

خلیل زاده که انصاری فرد برای آگاهی از محرومیت او و برخی اتفاقات دیگر این بازی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفته‌بود مانع از ادامه درگیری خانزاده با بیرانوند شد.

همچنین باشگاه مستنداتی را از اتفاقات روی سکوها، داوری و سایر مسایل به فدراسیون ارائه می کند. انصاری فرد بعد از اتمام‌جلسه با گل محمدی درباره حضور خود در فدراسیون توضیحاتی ارایه خواهد کرد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )