روزبه شاه‌علی‌دوست، کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: تیم ما از لحاظ فنی ضعیف نیست که نگران سقوط به لیگ دسته اول باشیم.

روزبه شاه‌علی‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تساوی خارج از خانه سایپا برابر گل‌گهر گفت: ما در این بازی هدفی جز گرفتن سه امتیاز نداشتیم، ولی روی یک غفلت گل خوردیم و این موضوع کارمان را برای کسب پیروزی سخت کرد. خوشبختانه گل مساوی را زدیم، ولی دو گل هم زدیم که داور مردود اعلام کرد. حداقل یکی از آنها می‌توانست صحیح باشد. الان در شرایطی هستیم که مساوی به درد تیم ما نمی‌خورد و هدف بازیکنان و کادر فنی هم کسب سه امتیاز در هر بازی است. با این حال در زمین حریف بازی باخته را با تساوی عوض کردیم و این نمی‌تواند بد باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که تغییرات صورت گرفته در سایپا و اضافه شدن چند بازیکن جدید می‌تواند روند این تیم را تغییر دهد، تصریح کرد: بازیکنان خوبی به تیم ما اضافه شدند، ولی سایپا بازیکنان خوبی در نیم‌فصل اول داشت که حالا به مرز پختگی رسیده‌اند و جوان‌های تیم می‌توانند در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشند.

شاه‌علی‌دوست در پاسخ به این پرسش که «آیا خطر سقوط سایپا را تهدید نمی‌کند؟»، خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته معمولاً تیم‌هایی سقوط کرده‌اند که از لحاظ فنی ضعیف بوده‌اند، ولی سایپا تیم ضعیفی نیست که نگران سقوط باشد. ما تیم خوبی داریم و سقوط نمی‌کنیم. مطمئناً در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری خواهیم گرفت.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.