بر خلاف ادعای رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت، دراگان اسکوچیچ بین دو نیمه بازی صنعت نفت با نفت مسجد سلیمان تصمیمش برای جدایی را با بازیکنان در میان گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از اتفاقات ویژه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال خداحافظی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از بازیکنان این تیم و تصمیمش برای جدایی از نفت بود.

پیگیری های خبرنگار مهر نشان می دهد بر خلاف گفته نصراصفهانی رئیس هیات مدیره باشگاه، اسکوچیچ بین دو نیمه بازیکنان صنعت نفت را در جریان تصمیمش قرار می دهد و می گوید این ۴۵ دقیقه باقیمانده آخرین باری است که در تیم نفت سرمربیگری می کند. بعد از پایان مسابقه هم اسکوچیچ بازیکنان را در آغوش می گیرد و از آنها خداحافظی می کند.

این در حالی است که صنعت نفت روز شنبه آینده باید در هفته هجدهم لیگ برتر در آبادان از تیم پرسپولیس پذیرایی کند. کادر فنی نفت امروز را به بازیکنان استراحت داده و قرار است تمرین این تیم از ساعت ۱۵ فردا سه شنبه از سر گرفته شود اما احتمالا این بار بدون اسکوچیچ.

سرمربی کُروات صنعت نفت هیچ دلیلی را به جز مشکلات خانوادگی و دلتنگی برای همسر و دخترش برای بازگشت به کرواسی عنوان نکرده و با توجه به نوع خداحافظی با بازیکنان بعید است در دیدار با پرسپولیس روی نیمکت حضور داشته باشد. البته باید دید بعد از جلسه مسئولان باشگاه با اسکوچیچ چه اتفاقاتی رقم می خورد و ممکن است به احتمال بسیار کم اسکوچیچ برای این بازی هم کنار نفتی ها باشد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )