میثم نقی‌زاده، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: مهدی تارتار تیم خوبی ساخته است و اگر او از نفت مسجدسلیمان جدا می‌شد، ضرر می‌کردیم.

میثم نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: ما با یکی از تیم‌های خوب لیگ امسال روبه‌رو شدیم. انصافاً شکست دادن صنعت نفت آسان نبود. با این حال نفت مسجدسلیمان در این بازی از لحاظ مالکیت توپ و ایجاد موقعیت، نسبت به حریف برتری داشت و کاملاً مستحق برد بودیم. خوشحالم که سه امتیاز مهم گرفتیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

وی با اشاره به تأثیر حضور مهدی تارتار در نفت مسجدسلیمان و اینکه جدایی این مربی در فصل نقل‌وانتقالات منتفی شد، تأکید کرد: در آن زمان که بحث جدایی این مربی مطرح شد ما ناراحت بودیم. تارتار امسال تیم خوبی ساخته است و اگر او از نفت مسجدسلیمان جدا می‌شد، ضرر می‌کردیم. خوشبختانه تارتار در تیم ما ماندنی شد و امسال می‌توانیم نتایجی بگیریم که خوشحالی مردم مسجدسلیمان را به همراه داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که «آیا نفت مسجدسلیمان شانسی برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمنانان آسیا دارد؟»، تصریح کرد: گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان سخت است. شما می‌بینید که تیم‌هایی بالای جدول چه شرایطی دارند و چگونه هزینه کرده‌اند. البته ما تلاش می‌کنیم تا نسبت به نیم‌فصل اول خیلی بهتر نتیجه بگیریم و بهترین جایگاه ممکن را به دست بیاوریم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.