سرپرست تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: داور بازی با پرسپولیس بیشتر مواقع بر اساس خواسته پرسپولیسی‌ها سوت می‌زد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، ایوب ذوالفقاری در خصوص اتفاقات بازی «پرسپولیس - تراکتور» گفت: آقایان به‌جای توجه به انتخابات فدراسیون، فکری به حال داوران لیگ برتر کنند.

وی افزود: داور بیشتر مواقع بر اساس خواسته پرسپولیسی‌ها سوت می زد به طوری‌ که با سوت‌های مکرر، سرعت بازی را می‌گرفت. کارت زرد در ثانیه ۳۵، چه معنایی دارد؟ با این همه کارت زرد، نه تنها بازی پرسپولیس را از ما گرفتند بلکه باعث محرومیت چند بازیکن ما از بازی‌های آتی شدند.

سرپرست تراکتور خاطرنشان کرد: ما در جلسه هماهنگی قبل از بازی در خصوص دوستی بین هواداران دو تیم و سالم‌سازی فضای ورزشگاه صحبت کرده و در این خصوص تصمیماتی اتخاذ گرفته بودیم. متاسفانه هواداران تیم حریف، به این برنامه‌ها توجه نکرده و شروع کننده فحاشی بودند و به بازیکنان ما که اسطوره‌ فوتبال ایران به شمار می‌روند، فحاشی کردند.

ذوالفقاری اظهار کرد: اوساگونا مهاجم پرسپولیس روی بازیکن ما مرتکب خطا شد و داور آوانتاژ داد، ولی وقتی توپ به بازیکن ما رسید، داور بازی را نگه داشت و آقای الهامی به این صحنه اعتراض کرد و کارت قرمز گرفت. مگر یک اعتراض جزیی کارت قرمز دارد؟

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.