سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: آقایان به جای توجه به انتخابات فدراسیون فوتبال، فکری به حال داوری‌های مسابقات لیگ برتر کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایوب ذوالفقاری در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه تراکتور، در خصوص اتفاقات دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور اظهار داشت: آقایان به‌جای توجه به انتخابات فدراسیون، فکری به حال داوران لیگ برتر کنند. داور (محمدرضا اکبریان) بیشتر مواقع براساس خواسته پرسپولیسی‌ها سوت زد، به طوری که با سوت‌های مکرر، سرعت بازی را می‌گرفت. کارت زرد در ثانیه ۳۵، چه معنایی دارد؟ با این همه کارت زرد، نه تنها بازی پرسپولیس را از ما گرفت، بلکه باعث محرومیت چند بازیکن ما از بازی‌های آتی شدند.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه هماهنگی قبل از بازی در خصوص دوستی بین هواداران دو تیم و سالم‌سازی فضای ورزشگاه صحبت کرده و در این خصوص تصمیماتی اتخاذ کرده بودیم. متأسفانه هواداران تیم حریف، به این برنامه‌ها توجه نکرده و شروع‌کننده فحاشی بودند و به بازیکنان ما که اسطوره‌ی فوتبال ایران به شمار می‌روند، فحاشی کردند.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور اظهار کرد: اوساگونا روی بازیکن ما مرتکب خطا شد و داور آوانتاژ داد، ولی وقتی توپ به بازیکن ما رسید، داور بازی را نگه داشت و آقای الهامی به این صحنه اعتراض کرد و کارت قرمز گرفت. مگر یک اعتراض جزئی کارت قرمز دارد؟

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.