تیم‌های ملی فوتبال زیر ۲۳ سال کره جنوبی و ازبکستان عنوان بهترین خطوط حمله مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا را از آن خود کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان رقابت‌های فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در تایلند که به صعود تیم‌های کره جنوبی، عربستان و استرالیا به المپیک انجامید، عناوین برترین تیم‌ها در این رقابت‌ها اعلام شد.

براین اساس کره جنوبی قهرمان رقابت‌ها با ۱۰ گل‌زده عنوان بهترین خط حمله مسابقات را به نام خودش ثبت کرد در حالی که ازبکستان، تیم چهارم بازی‌ها که نتوانست به المپیک راه یابد با ۹ گل زده در جایگاه دوم ایستاد.

همچنین تیم امید عربستان که با کسب عنوان قهرمانی بعد از سال ۱۹۹۶ به طلسم ۲۴ ساله پایان داد و راهی المپیک شد در این رقابت‌ها با دریافت تنها دو گل مقابل تیم‌های ژاپن و کره جنوبی عنوان بهترین خط دفاع را کسب کرد. عربستان با دریافت کمترین کارت همچنین برنده بازی جوانمردانه شد.

در این رقابت‌ها مجموعاً ۶۹ گل به ثمر رسید که نسبت به دو دوره قبلی بازی‌ها کمترین رکورد را نشان می‌دهد با این وجود بیش از ۹۳ هزار تماشاگر شاهد این مسابقات بودند که بالاترین رکورد بین دوره‌های برگزار شده در سال‌های ۲۰۱۶، ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.