تیم فوتبال رئال مادرید یکی از بازیکنان جوان تیم فوتبال مالاگا را به خدمت گرفت و برای تمدید قرارداد مهاجم فرانسوی خود با او به توافق رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، باشگاه رئال مادرید خرید اوگو وایخو، بال ۱۹ ساله تیم فوتبال مایورکا با این باشگاه به توافق رسید.

مالاگا با وجود تلاش‌های مکرر نتوانست بازیکن خود را مجاب به تمدید قرارداد کند و به همین دلیل سرانجام به فروش او به رئال مادرید رضایت داده است.

قرار است که کهکشانی‌ها با وایخویی که قراردادش با مالاگا ماه ژوئن ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد قراردادی سه ساله منعقد کنند. هنوز هیچ یک از دو باشگاه به صورت رسمی از این توافق خبر نداده‌اند اما نشریه آ اس ابراز اطمینان کرده است که رئال مادرید این بازیکن را در روزهای آتی به خدمت خواهد گرفت و از آنجایی که او در برنامه‌های زین‌الدین زیدان و رائول گونسالس مربیان تیم‌های اول و دوم باشگاه جایی ندارد، این بازیکن جوان تا پایان فصل به تیم دپورتیوو لاکرونیا قرض داده می‌شود.

توافق برای تمدید قرارداد بنزما

در همین حال نشریه آ اس خبر دیگری از رئال مادرید منتشر کرده که حاکی از توافق این باشگاه با مهاجم فرانسوی‌اش کریم بنزما برای تمدید یک ساله قرارداد این بازیکن است.

قرارداد فعلی بنزما با رئال مادرید تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ اعتبار دارد و به موجب توافق طرفین او تا سال ۲۰۲۲ در سانتیاگو برنابئو خواهد ماند، زمانی که او ۳۴ ساله خواهد بود.

بنزما سال ۲۰۰۹ به رئال مادرید پیوست در این مدت افتخاراتی مانند دو قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.