بال تیم فوتبال چلسی، ترکیه را به مقصد ایتالیا ترک کرد تا به صورت قرضی برای تیم تحت هدایت آنتونیو کونته بازی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویکتور موزس بازیکن نیجریه‌ای ۲۹ ساله تیم فوتبال چلسی که پیش از این به صورت قرضی برای تیم فنرباغچه توپ می زد، از این تیم جدا و راهی ایتالیا شد تا به عنوان بازیکن قرضی و تا پایان فصل برای اینتر بازی کند.

موزس که در چلسی زیر نظر کونته کار کرده، به چهارمین بازیکنی تبدیل می‌شود که مربی ایتالیایی اینتر از لیگ برتر جذب می‌کند. او از ابتدای فصل تا کنون روملو لوکاکو، الکسیس سانچس و اشلی یانگ (همگی از منچستریونایتد) را به خدمت گرفته بود.

قرارداد موزس با اینتر تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و شامل بندی می‌شود که به باشگاه ایتالیایی اجازه می‌دهد با پرداخت ۱۲ میلیون یورو او را به صورت قطعی جذب کند.

موزس پس از پیوستن به اینتر به شبکه تلویزیونی این باشگاه گفت: برای من حضور در اینتر مایه افتخار است و به همین دلیل می‌‌خواهم از همه آنهایی که باعث شدند من به این تیم ملحق شوم تشکر کنم. بی‌صبرانه منتظر انجام اولین بازی‌ام برای اینتر هستم. داشتن فرصت دوباره بازی زیر نظر کونته چیزی است که واقعاً مرا خوشحال می‌کند. من با او صحبت کرده‌ام و او پروژه باشگاه را برایم توضیح داد و من هم می‌خواهم بخشی از این پروژه باشم.

موزس در چلسی تحت هدایت کونته طی دو فصل ۷۸ بازی در تمامی رقابت‌ها انجام داد. او ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ به فنرباغچه قرض داده شد اما به دلیل مصدومیت نتوانست بیشتر از ۲۳ بازی برای این تیم انجام دهد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.