مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: کسانی که می‌توانند کار کند الان بیایند در انتخابات فدراسیون شرکت کنند, در غیر این صورت بعداً نباید انتقادی وجود داشته باشد.

سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: تمرینات تیم آغاز شده و قرار است امروز (پنجشنبه) یک بازی دوستانه با شهرداری ماهشهر داشته باشیم و فکر می‌کنم جواد نکونام بعد از این بازی به یک جمع‌بندی خوب درباره وضعیت تیم و کم و کاستی‌ها می‌رسد. بعد از این بازی نکونام به ما اعلام می‌کند که چه بازیکن دیگری برای تیم نیاز است. از مهدی پاشازاده هم تشکر می‌کنم که تیمش را برای بازی با ما آماده کرده است. باید از علی محمدی رئیس شرکت فولاد تشکر کنم که مثل همیشه توجه خاصی به ورزش و فوتبال دارد و حتی دیروز در حالی که هوا برفی و سرد بود و ما مجبور شدیم تمرین را نیمه‌تمام بگذریم, در تمرین تیم حضور پیدا کرد. این کار را کمتر مدیری انجام می‌دهد.

برای جذب بازیکن جدید منتظر جمع‌بندی نکونام هستیم

وی اضافه کرد: هنوز دنبال یک مهاجم و منتظر تایید نهایی نکونام هستیم. اگر نکونام امشب به تحلیل نهایی درباره مهاجم و دیگر بازیکنان برسد برای جذب بازیکن جدید اقدام می‌کنیم, چون می‌دانید که سرمربی تیم از همه ما شناخت بیشتری از تیم دارد. نکونام درخواستی که داشته یک مهاجم بوده اما الان با عناصری که به تیم جذب شده‌اند, او می‌خواهد بیشتر فکر کند. حرف اول و آخر را سرمربی تیم می‌زند و من هم منتظر هستم تا نکونام به جمع‌بندی کامل در این باره برسد.

به جای اینکه دوباره فردی رئیس فدراسیون شود که مورد وثوق نیست, بهتر است خودتان پیش قدم شوید

آذری درباره پیامی که به اهالی فوتبال برای انتخابات فدراسیون داده بود, اظهار داشت: چیز‌هایی که گفتم واقعیت است و احساسات قلبی‌ام را گفتم, فوتبال برای فوتبالی‌هاست و خودشان باید اداره آن را به دست بگیرند. صحبت‌هایم به نوعی اتمام حجت بود, چون بعد از انتخابات همیشه انتقاداتی می‌شود که چرا فلانی رئیس فدراسیون شده و افراد دیگری حضور نداشته‌اند. همین اخیراً دیدم که انتقادات زیادی به تاج می‌شد و حتی در برنامه‌های تلویریونی هم دیدم که چند چهره پیشکسوت صحبت‌هایی درباره تاج می‌کردند که خیلی خوب نبود. من می‌گویم قبل از اینکه یک اتفاق اینچنینی دوباره رخ دهد و شخصی رئیس فدراسیون شود که فردا مورد وثوق جامعه فوتبال نباشد, بهتر است خود‌تان به میدان بیایید.

اگر فوتبالی‌ها برای انتخابات نمی‌آیند, به انتخاب رئیس بعدی انتقاد نشود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و عضو مجمع فدراسیون فوتبال, عنوان کرد: در اساسنامه شرایط به نحوی است که کار را برای نامزد شدن خیلی افراد و چهره های فوتبالی سخت می‌کند اما با همین شرایط بازهم خیلی از افراد تحصیل کرده و متخصص فوتبالی می‌توانند وارد انتخابات شوند و عرصه را به دیگران واگذار نکنند. کسانی که می‌توانند کار کنند الان بیایند و در انتخابات شرکت کنند, در غیر این صورت بعداً نباید انتقادی وجود داشته باشد که چرا فلان فرد که ورزشی یا فوتبالی نیست رئیس فدراسیون شده است. الان همه افراد فوتبالی که واجد شرایط اساسنامه هستند این موقعیت را دارند تا ثبت نام کنند و وارد میدان شوند.

در فوتبال ما بحث نژادی و قومیتی مطرح است

آذری درباره منتشر کردن پستی در فضای مجازی و اینکه گفته بود به اصفهانی بودنش افتخار می‌کند, تصریح کرد: من همیشه به پیشکسوتان مدیریت احترام گذاشته‌ام. الان در فوتبال ما بحث نژادی و قومیتی مطرح شده است. اینکه یک فرد یا مدیر اصفهانی, آذری یا خوستانی است, نباید مهم باشد ولی من به اصفهانی بودنم افتخار می‌کنم. خیلی‌ها فکر کرده بودند من با انتشار آن پست می‌خواهم بحث قومیتی و نژادی را مطرح کنم اما با آن مطلب می‌خواستم این پیام را برسانم که جامعه مدیریتی اصفهان, مدیران شایسته‌ای را به کشور معرفی کرده است اما کسی خدمات آنها را نمی‌بینید. باید در کل بیشتر توانمندی‌های مدیریتی را لحاظ کنیم تا اینکه یک فرد اهل کجاست و چه نژادی دارد.

اگر قرار باشد برای انتخابات اقدام کنم, حتماً از بزرگان مدیریتی مشورت می‌گیرم

مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به تمجید عابدینی از او مبنی بر اینکه گفته بود بهترین فرد برای ریاست فدراسیون فوتبال است, تصریح کرد: بابت این اظهار نظر از عابدینی تشکر می‌کنم ولی اگر قرار باشد تصمیمی در این رابطه بگیرم, حتماً از پیشکسوتان مدیریتی فوتبال مشورت می‌گیرم. باید قدر بزرگان مدیرتی کشور را بدانیم و این افراد باید برای ما قابل احترام باشند.

مگر قرار بوده در کشور رابع یا خامس بازی کنیم که بازی در کشور ثالث را خبر خوش می‌دانید؟

آذری درباره نشست نمایندگان ایران با مسئولان AFC برای بحث میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا, عنوان کرد: در این موضوع ما هم چوب خوردیم و هم پیاز، بعد دوستان می‌گویند «یک خبر خوش برای هواداران داریم و قرار است بازی تیم‌‌مان را در کشور ثالث بازی کنیم!» مگر قرار بوده بازی در کشور رابع یا خامس برگزار شود که الان برگزاری در کشور ثالث را خبر خوش می‌دانید؟! آیا این موفقیت است؟ پیش از این هم قرار بود بازی‌های پلی‌آف در کشور ثالث برگزار شود.

خبر خوش خلیل‌زاده؛ استقلال امروز به دبی می‌رود!

شخیصت حقیقی‌ام در اینستاگرام فعال است

آذری راجع به اینکه برخی هواداران فولاد از او در اینستاگرام خواسته بودند که فقط به باشگاه فولاد تمرکز داشته باشد, گفت: نظرات شخصی‌ام را در صفحه شخصی‌ام مطرح می‌کنم و مانند همه افراد دیگر به عنوان یک فرد حقیقی در فضای مجازی فعالیت می‌کنم. اینکه در اینستاگرام نظرات شخصی‌ام را قرار می‌دهم باعث نمی‌شود که تمرکزم روی فولاد نباشد و این دو هیچ تاثیری روی هم ندارند. این مسئله در نقل و انتقالات هم به خوبی دیده شد. شخصیت حقوقی من کاملاً متعلق به فولاد است اما شخصیت حقیقی‌ام برای خودم است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )