نایب رئیس باشگاه الکویت از تلاش‌های مسئولان این کشور جهت متقاعد کردن کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت انتقال محل برگزاری بازی الکویت برابر استقلال از ایران به امارات قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از الجریده کویت، عادل عقله با ابراز اطمینان از توانمندی بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال الکویت برای رویایی با استقلال از انتقال محل برگزاری این بازی نیز ابراز خشنودی کرد.

نایب رئیس باشگاه الکویت کویت در این رابطه اظهار داشت: کادر فنی بر مبنای اطلاعات قابل دسترسی حریف ایرانی را به خوبی مورد مطالعه و بررسی قرار داده است. همچنین با آموزش موارد لازم از بازیکنان خواستند تا تمرکز خود را فقط معطوف به بازی برابر استقلال کنند. این سخت‌ترین و مهمترین بازی تیم الکویت در لیگ قهرمانان آسیاست.

وی افزود: تیم الکویت با توجه به تلاش کادر پزشکی‌اش هیچ بازیکن غایبی برای بازی روز شنبه ندارد و هدف‌مان صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیاست. ما اکنون روی این بازی تمرکز کرده‌ایم و در صورت پیروزی برای آخرین بازی مرحله پلی‌آف برابر الریان قطر فکر خواهیم کرد.

عادل عقله در خاتمه گفت: تلاش‌های مدیران باشگاه الکویت و فدراسیون فوتبال کویت در صحبت‌های خصوصی با کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت تغییر محل برگزاری بازی با استقلال را ستایش می‌کنم.

تیم‌های استقلال و الکویت که قرار بود که سه‌شنبه گذشته در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم بروند با تصمیم کنفدراسیون فوتبال شنبه پیش رو در امارات بازی خواهند کرد.

الزامل: بازی سختی با استقلال داریم

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.