کیکه ستین با وجود برتری و صعود از روند تیمش در دیدار مقابل ایبیزا ناراضی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین پس از برتری دشوار ۲ بر یک تیمش در جام حذفی اسپانیا مقابل ایبیزا از روند بازی آبی‌واناری‌ها ابراز نارضایتی کرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اظهار داشت: می‌دانستیم بازی واقعاً دشواری خواهد شد. ایبیزا حریف آسانی نبود و بازی بسیار خوبی ارائه کرد. آنها به خصوص در کارهای دفاعی عالی بودند و در جریان گلی که زدند هم خوب و با دقت کار کردند. گل به آنها اعتمادبه‌نفس داد و برعکس، کار ما برای گلزنی را دشوار کرد. خودمان به ایبیزا جان تازه‌ای دادیم.

وی در ادامه افزود: به حریف تبریک می‌گویم، چون خوب و سزاوارانه بازی کرد، اما فوتبال ۹۰ دقیقه است. با حفظ توپ آنها را خسته کرده بودیم و در نهایت توانستیم دو گل بزنیم و پیروز شویم. از این پیروزی راضی هستم، اما از شکل بازی تیمم رضایت ندارم.

ستین همچنین خاطر نشان کرد: در بازی قبل مقابل گرانادا مالکیت زیادی روی توپ و میدان داشتیم. امروز اما بسیار بی‌دقت بودیم و به حریف زندگی بخشیدیم. گل زودهنگام رقیب، باعث شد کار ما مقابل تیمی که روحیه مضاعفی گرفته بود، دشوارتر شود. ممکن بود این بازی را ببازیم و در این وضعیت هم قرار گرفته بودیم.

سرمربی بارسا در پایان تصریح کرد: وقتی یک تک بازی باید حکم صعود را بدهد، احتمال هر اتفاقی خواهد بود. اگر بازی برگشتی در کار بود، شرایط کاملاً متفاوت می‌شد. این بازی‌ها مثل تله هستند. برای ایبیزا بازی امشب بازی مرگ و زندگی بود و فوق‌العاده باانگیزه کار کرد.

جام حذفی اسپانیا| بارسلونا با گل دیرهنگام به سختی صعود کرد

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.