مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: باید اعتراف کنم اصلا فکر نمی‌کردم تا این حد در ذهن هواداران مانده باشم.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، داود فنایی درباره شرایط فعلی تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: این روزها تمام تلاش خودمان را به کار بسته‌ایم تا برای کار سختی که پیش رو داریم هر چه بهتر آماده بشویم. شخصا امیدوارم بتوانم انتظار هواداران پرسپولیس، باشگاه و سرمربی را بر آورده کنم و دوران خوبی را با هم پشت سر بگذاریم.

مربی دروازه بان های پرسپولیس ادامه داد: قبل از هر چیز باید از حمایت و لطف هواداران تشکر کنم. از روزی که خبر احتمال حضور ما در پرسپولیس منتشر شد، لطف و محبت زیادی را از هواداران چه در فضای مجازی و چه در امکان عمومی دریافت کردیم. باید اعتراف کنم اصلا فکر نمی‌کردم تا این حد در ذهن هواداران مانده باشم و در این مدت نیز این طور دقیق عملکردم در مربیگری در لیگ برتر را زیر ذره بین قرار داده باشند. از همین رو خوشحال هستیم که در این مدت در لیگ برتر کارنامه خوبی داشتیم و دروازه‌بان‌های ما عملکرد خوبی داشتند.

داود فنایی تصریح کرد: هر چه داریم از پرسپولیس است. پرسپولیس ما را معرفی کرد و به ما اعتبار داد و حمایت هواداران باعث پیشرفت و رشدمان شد. بنده به حاشیه‌ها و برخی مسائل توجهی نخواهم داشت. باید بگویم هر پیام محبت‌آمیزی که از هواداران دریافت می‌کنیم، یک دنیا ارزش دارد و سخت در تلاش هستیم تا این محبت‌ها را جبران و انتظارها را بر آورده کنیم.

مربی دروازه‌بان های پرسپولیس افزود: یک فرصت خوب برای خدمت داریم. تمرینات و برنامه‌ها منظم پیش می‌رود. یک ماراتن سخت داریم. بازی‌های ۶ امتیازی متوالی خواهیم داشت. در بخش دروازه‌بانی هم شرایط تیم عالی است. چهار گلر داریم که در رده‌های سنی خودشان بهترین‌های ایران هستند.

فنایی خاطرنشان کرد: علیرضا بیرانوند که بهترین دروازه‌بان آسیاست و به نظر من کسب عنوان بهترین فوتبالیست سال آسیا حق مسلم او بود. رادوشوویچ هم خیلی خوب عمل کرده است. او روی کار خودش تمرکز کامل دارد و البته نشان داده همچون دیگر نفرات واقعا نسبت به تیم تعصب دارد. امیر حسین بیات و ساسان زمانه هم که هر یک در رده سنی خودشان بهترین هستند. تمرینات خوبی را با آنها دنبال می‌کنیم. تلاش ما این است که این دو نفر هم پیشرفت کنند و بیرانوند و رادوشوویچ هم در اوج و بهترین بمانند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )