امین حاج‌محمدی، مدافع میانی تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که بازیکنان جوان این تیم در نیم‌فصل دوم به نارنجی‌پوشان کمک خواهند کرد تا از پایین جدول فاصله بگیرند.

امین حاج‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیتش و اینکه آماده بازگشت به میادین فوتبال شده است، گفت: متأسفانه فصل گذشته مصدوم شدم و همین موضوع باعث شد تا نیم‌فصل اول را از دست بدهم، این در حالی است که در اوج بودم. دوری از فوتبال خیلی سخت است، ولی خدا را شکر که الان بدون مشکل خاصی تمرین می‌کنم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم به تیم سایپا کمک کنم.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف سایپا در نیم‌فصل اول تأکید کرد: سایپا امسال دست به نوعی جوان‌گرایی زد که تا به حال هیچ مربی و تیمی این کار را انجام نداده بود، اما آقای صادقی به بازیکنانش اعتماد کرد. این درست که جوان‌گرایی تاوان هم دارد، ولی حالا این بازیکنان جوان باتجربه‌تر شده‌اند و می‌توانند در نیم فصل دوم به سایپا کمک کنند. البته این را هم بگویم که سایپا در نیم‌فصل اول در چند بازی از داوری ضربه خورد. ما تیم خوبی داریم و تعدادی بازیکنان باتجربه هم داریم که قطعاً حضور آنها هم می‌تواند تأثیرگذار باشد.

«تمام هدف‌مان این است که نتایج ضعیف‌مان را در نیم‌فصل دوم جبران کرده و خودمان را از پایین جدول جدا کنیم.»، مدافع تیم فوتبال سایپا با بیان این جمله درباره دیدار تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در شروع نیم‌فصل دوم اظهار داشت: ما باید از همین اولین بازی قدرت خودمان را نشان دهیم و بازی با گل‌گهر هم یک بازی مهم و شش امتیازی است. امیدوارم گام اول را محکم برداریم و از این بازی مهم سه امتیاز را بگیریم. البته گل‌گهر بازیکنان جدیدی گرفته است و ما کار آسانی برابر این تیم در پیش نداریم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.