سرمربی شیاطین سرخ می‌گوید منچستریونایتد در مسیر درستی قرار دارد و وضعیت مهاجم انگلیسی تیمش را هم تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر انگلیس پذیرای برنلی هستند، در آستانه این دیدار با اشاره به شکست یکشنبه شب تیمش مقابل لیورپول که فاصله آنها با رقیب سنتی‌شان را به ۳۰ امتیاز افزایش داد، گفت: ما به لیورپول باختیم، تیمی که همه شما می‌گویید شگفت‌انگیز است اما تا آخرین لحظه در جریان بازی بودیم. این از نظر من گامی رو به جلو است. ما البته بابت شکست مقابل لیورپول ناامید شدیم. ما نمی‌خواهیم در لیگ برتر از آنها عقب باشیم اما اینها نشانه‌هایی از این است که ما قطعاً در مسیر درستی قرار داریم.

وی همچنین با اشاره به اظهارات اخیر گری نویل که گفته بود منچستریونایتد برای رقابت در لیگ برتر انگلیس نیاز به ۵ یا ۶ خرید دارد، اظهار داشت: اکنون زمان صحبت کردن درباره جذب بازیکن نیست. من در حال حاضر تنها به بازی با برنلی فکر می‌کنم. ما همیشه به دنبال تقویت تیم و باشگاه هستیم، اما حالا زمان مناسبی برای بحث در این زمینه نیست.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ همچنین درباره وضعیت مهاجم ۲۲ ساله‌اش که به دلیل مصدومیت از ناحیه پشت در حدود ۶ هفته دور از میادین به دور خواهد بود، اظهار داشت: مصدومیت رشفورد از ناحیه جدیدی است و او پیش از این به مصدومیت دچار نشده بود. ما در هر بازی از ابتدا مارکوس را به زمین نفرستاده‌ایم و به او استراحت هم داده‌ایم. رشفورد برای بهبودی کامل به زمان نیاز دارد و ما این زمان را به او خواهیم داد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.