فرانک لمپارد در آستانه بازی تیمش در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نگران مصدومان چلسی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از دربی تیمش مقابل آرسنال در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از وضعیت تیم آبی‌پوش پایتخت انگلیس صحبت کرد.

سرمربی تیم فوتبال چلسی در این باره اظهار داشت: جیمز از ناحیه زانو مصدوم شد اما آسیب‌دیدگی او بدتر از آن چیزی که فکر می‌کردیم، نبود. او شانس بازی دارد و فردا درباره‌اش تصمیم می‌گیرم. ریس در شروع فصل مصدومیتی داشت و امیدوارم فردا بتواند بازی کند. آلونسو مشکلی ندارد. کمی در خط حمله مشکل داریم اما خرید مهاجم، لزوما باعث تسریع روند بهبودی نمی‌شود.شما فقط غریزه بی رحمی ما به حریفان و خونسردی را می‌بینید. باید این مورد را تمرین کنیم و بهتر شویم. در غیر این صورت نمی‌توان بلندپروازی داشت.

او در ادامه افزود: به خرید خاصی نزدیک نیستیم. کاوانی بازیکن خوبی است و به رفتار و ذهنیتش علاقه دارم اما در مورد شرایطش اطلاعی ندارم. او بازیکن با تجربه‌ای است. بازیکنان دیگری هم از این مورد برخوردارند. در مورد ژیرو چیز زیادی نمی‌توانم بگویم. درباره موزس هم او با ذهنیت جدایی به باشگاه بازخواهد گشت. مذاکراتی در حال پیگیری است. همیشه از بازیکنانم پشتیبانی می‌کنم و درباره کپا هم همینطور است. بعضی اوقات واکنش‌های خوبی انجام می‌دهد و در بعضی موارد نیاز به انجام کارهایی احساس می‌شود.شرایط یکسانی با آرسنال داریم. هر بازی در نوع خودش دشوار است و شما همیشه می‌خواهید حستان نسبت به بازی قبلی را تغییر دهید. لیگ بسیار رقابتی دنبال می‌شود. می‌دانم تیم خوبی هستند و بازیکنان بزرگی دارند. از وقتی آرتتا آمده، شرایطشان تغییر کرده و باید بهترین بازی خودمان را نشان دهیم. آرتتا تاثیری بسیار سریع و ناگهانی در آرسنال داشت. وقتی مقابلشان بازی کردیم، این موضوع را متوجه شدیم.او مربی بسیار خوبی است و به زمان احتیاج دارد.

لمپارد در ادامه افزود: مستقیم با کپا صحبت نکرده‌ام. درباره این که با میکروسکوپ در چنین مواردی ریز شویم، حساس هستم. این شرایط برای تمام بازیکنان وجود دارد و سعی دارم رو به جلو حرکتشان بدهم. او دروازه بان خوبی است و گاهی با واکنش‌هایش امتیاز کسب کنیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.