جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران در واکنش به تصمیم سیاسی AFC مبنی بر محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران در واکنش به اتفاقات پیش آمده در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

«بسمه تعالی ضربه سهمگین به روح فوتبال

تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث از بین رفتن حقوق قانونی هواداران (صاحبان و سرمایه های اصلی فوتبال) خواهد شد.

اقدام نامتعارف؛ غیر منطقی و با اهداف سیاسی کنفدراسیون فوتبال آسیا در محروم نمودن باشگاه‌های ایرانی از میزبانی مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های آسیا؛ عملا" آزردن و به دردآوردن قلب و دل میلیون‌ها هوادار و تماشاگرانی که روح ورزش و فوتبال نامیده می‌شوند تلقی می‌گردد و باعث از بین رفتن ابتدایی ترین حقوق قانونی هواداران که تماشای فوتبال است خواهد شد. در این اقدام علاوه بر کاهش جذابیت و هیجان فوتبال،کاهش چشمگیر درآمدهای فوتبال؛ ایجاد مانع در راه توسعه فوتبال که از اهداف مهم فیفا و AFC می‌باشند؛ بزرگترین صدمه و ضربه را هواداران و تماشاچیان فوتبال که عاشقانه و بدون هیچگونه حواشی و مسائل سیاسی دنبال لذت بردن از تماشای فوتبال می‌باشند متحمل خواهند شد. جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران به نمایندگی از هواداران پرتعداد و پر احساس فوتبال ایران ضمن محکوم نمودن این اقدام سخیف؛ از مسئولان فوتبال آسیا تقاضا می‌کند از اجرای این تصمیم غیر منطقی صرف نظر نمایند چرا که این اقدام جز ضرر و خسران عظیم به هواداران که روح و عامل اصلی حیات فوتبال می‌باشند ثمر دیگری نخواهد داشت. همچنین از مسئولان ورزش و فوتبال کشور مجدانه تقاضا می‌کنیم اقدامات لازم جهت ایفاد این حق قانونی و مسلم هواداران فوتبال به عمل آورند.

روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران»

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.