فیلم رسمی جام‌جهانی ۲۰۱۸ که به صورت اختصاصی توسط فیفا تولید شده است، از چهارشنبه ـ دوم بهمن ماه ـ با روایت عادل فردوسی‌پور در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، فیلم‌های رسمی جام جهانی، فیلم‌هایی مستندگونه از متن و حواشی هر دوره جام جهانی است که فیفا از سال ۱۹۵۴ اقدام به تهیه آن کرده است.

آخرین فیلم از این مجموعه تولیدات که به جام جهانی سال ۲۰۱۸ اختصاص دارد، از چهارشنبه (دوم بهمن ماه) به صورت دوبله شده و با روایت عادل فردوسی‌پور در پلتفرم‌های وی‌اودی فیلیمو و نماوا منتشر خواهد شد. در این فیلم فیلم‌سازان متخصص، تصاویری سینمایی را با استفاده از به‌روزترین تجهیزات تصویربرداری ثبت کرده‌اند تا این روایت داستان ماندگاری از امید، اشتیاق، دل‌شکستگی و لذت جام جهانی را به تصویر کشد.

دسترسی گروه فیلم‌سازی فیفا به نقاط اختصاصی برای فیلم‌برداری مخاطب را از همیشه به بازیکنان و مربیان نزدیک‌تر کرده است و همچنین کارگردانی مشترک سایمون بیسه، چائو کوره‌آ، جورج میلر و ریچارد هورن در کنار روایت عادل فردوسی‌پور از ویژگی‌های این محتواست. این فیلم دومین همکاری عادل فردوسی‌پور با پلتفرم‌های وی‌اودی در روایت محتواهای فوتبالی است که با در نظر گرفتن برنامه «کلاسیکو»، از ادامه‌دار بودن این همکاری‌های دو طرفه خبر می‌دهد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.