هم زمان با آغاز اردوی زمستانی زنیت در دوحه گمانه زنی ها درباره خریدهای این باشگاه در نیم فصل به اوج خود رسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طرفداران زنیت همواره عادت دارند در اولین روزهای سال نو میلادی خود را آماده استقبال از خریدهای گران قیمت زمستانی کنند. روالی که سال هاست در این باشگاه ادامه دارد و این بار هم شنیده می شود سرگئی سیماک درصدد اضافه کردن یکی دو مهره کلیدی به تیمش برای ادامه یکه تازی و رسیدن به دومین عنوان قهرمانی روسیه است.

در گیر و دار گمانه زنی ها در خصوص خریدهای جدید زنیت سایت prostoprosport روسیه در گزارشی جالب به گران ترین نقل و انتقالات زمستانی تاریخ باشگاه پرداخت و از سردار آزمون به عنوان پنجمین در عین حال موفق ترین خرید زمستانی باشگاه محبوب سن پطرزبورگ در سال های گذشته نام برد که حالا سه برابر رقمی که هزینه شد برای زنیت ارزش دارد.

فهرست پنج نقل و انتقال زمستانی گران قیمت باشگاه زنیت از دید این سایت روسی به این شرح است؛

ژانویه ۲۰۱۳

"ویلیان" از ماخاچ قلعه به زنیت با ۳۵ میلیون یورو

ژانویه ۲۰۱۴

"سالومون روندون" از روبین کازان به زنیت با ۱۸ میلیون یورو

فوریه ۲۰۱۹

"ویلمیر باریوس" از بوکاجونیورز به زنیت با ۱۵ میلیون یورو

فوریه ۲۰۰۷

"آناتولی تیموشچوک" از شاختار دونتسک با ۱۴,۵ میلیون یورو

فوریه ۲۰۱۹

"سردار آزمون" از روبین کازان به زنیت با ۱۲ میلیون یورو

سایت prostoprosport در تحلیل خود از ستاره ایرانی نوشت:« بعد از هفت سال حضور در روسیه وقتش رسیده بود تا سردار با نمایش ها و توانایی های بالقوه پیراهن باشگاهی بزرگ را برتن کند. او برحسب روابط خوب روبینی ها با زنیت سر از سن پطرزبورگ در آورد و در همان سال اول ثابت کرد ارزش این هزینه گزاف را داشت چون حالا تیم های از انگلیس، ایتالیا و سوپرلیگ چین حاضر به پرداخت سه تا چهار برابر ۱۲ میلیون یورو برای شکار او هستند».

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.