عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه علی کفاشیان هنوز در کنفدراسیون فوتبال آسیا نایب رئیس ایران است، گفت: با این حال او در جلسات ما غایب بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون اصفهانیان با اشاره به انتخاب حیدر بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال به جای مهدی تاج گفت: در اساسنامه آمده است در صورت کناره گیری رئیس فدراسیون، نایب رئیس اول سرپرست شود. در صورتی که نایب رئیس اول نباشد، نواب دیگر می توانند جای رئیس را بگیرند. ما هم طبق اساسنامه پیش رفتیم و آقای بهاروند وظایف تاج را بر عهده دارد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال تصریح کرد: آقای کفاشیان هم در مصاحبه اش گفته است که اگر بخواهند می توانم بیایم و الان هم بخواهد بیاید، مشکلی نیست. کفاشیان هنوز نایب رئیس فدراسیون ایران در AFC است ولی خودش مدت ها در جلسات هیات رئیسه نبوده و غیبت داشته است. وقتی وی چند ماه نبود، هیات رئیسه تصمیم گرفت بهاروند این وظایف را بر عهده بگیرد.

اصفهانیان در پاسخ به این سئوال که آیا استعفای تاج به دلیل تبعات قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی نبوده است؟ تاکید کرد: خیر، به خاطر قرارداد ویلموتس نیست. تاج این همه در بیمارستان بستری شد و الان هم در خانه بستری است. اگر می توانست می آمد ولی پزشکان گوشزد کردند نباید در فضای استرس باشد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال برگزاری انتخابات این فدراسیون قبل از سال ۹۹ گفت: در جلسه روز گذشته آقای وزیر معتقد بود طبق اساسنامه پیش برویم. وقتی این را گفتند طبیعی است که انتخابات را سال آینده برگزار کنیم. نمی دانم این شایعه برگزاری انتخابات در سال ۹۸ از کجا آمده است. انتخابات همان اردیبهشت ۹۹ برگزار می شود. اساسنامه این را می گوید.

اصفهانیان که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگو می کرد، درباره بلاتکلیفی تیم ملی و عدم انتخاب سرمربی اظهار کرد: ما خودمان هم تاکید داریم زودتر این انتخاب رخ بدهد. اگر نگوییم خیلی دیر شده، اما دیر شده است. باید سریعتر این اتفاق رخ بدهد.

وی در پاسخ به این سئوال که چه زمانی سرمربی بعدی انتخاب می شود؟ یادآور شد: همه اینجا هستیم برای این کارها. ما شهرستان نرفتیم و ماندیم در تهران که سریعتر این انتخاب صورت بگیرد.

عضو هیات رئیسه فدراسوین فوتبال در پایان درباره احتمال انتخاب برانکو ایوانکوویچ یا یحیی گل محمدی برای تیم ملی گفت: ما هم گزینه خارجی داریم هم گزینه داخلی. باید سریعتر این اتفاق رخ بدهد تا تیم ملی سر و سامان بگیرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.