فرهاد مجیدی به دنبال جدایی رسمی آندره‌آ استراماچونی از استقلال در آستانه پذیرفتن هدایت این تیم قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال امروز (پنجشنبه) رسماً اعلام کرد پرونده بازگشت استراماچونی به ایران مختومه شده است. این باشگاه در بخشی از اطلاعیه‌ای خود با اشاره به پایان وقت‌هایی که به سرمربی ایتالیایی داده بودند، اعلام کرد که با توجه به زمان کم برای ارسال لیست اعضای تیم به AFC و همچنین شروع نقل‌وانتقالات، در اسرع وقت درباره انتخاب سرمربی جدید تصمیم‌گیری خواهند کرد.

طی روزهای گذشته مذاکراتی با فرهاد مجیدی به‌عنوان گزینه اول نیمکت آبی‌پوشان انجام شده بود و او نیز دو دستیار اسپانیایی و یک ایرانی را به‌عنوان نفرات اصلی در کادر فنی خود معرفی کرد. این مذاکرات در صورتی انجام شد که مدیران باشگاه به مجیدی گفته بودند که اولویت اصلی، بازگشت استراماچونی است و اگر به نتیجه نرسیدند، او گزینه اول برای نیمکت آبی‌پوشان خواهد بود. آنها به مجیدی اعلام کرده‌اند که باید یک دستیار ایرانی دیگر که از تجربه خوبی برخوردار است، در کادر فنی او حضور داشته باشد.

غیر از مجیدی، گزینه‌هایی چون اسکوچیچ و پرویز مظلومی نیز مطرح بودند، اما هر کدام بنا به دلایلی حضورشان در جمع آبی‌پوشان منتفی شد. در حال حاضر اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال تشکیل جلسه داده‌اند و قرار است تصمیم نهایی خود را برای معرفی سرمربی جدید اعلام کنند. همان‌طور که توضیح داده شد، مجیدی گزینه اصلی است، مگر اینکه اعضای هیئت مدیره تصمیمی غیرمنتظره بگیرند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۰ )