حسین بادامکی، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم شهر خودرو در تمام دقایق بازی مقابل ما تحت فشار بود و موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم که از دست دادیم.

حسن بادامکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیم نساجی مقابل شهر خودروی خراسان اظهار داشت: این مسابقه یکی از بهترین بازی‌های ما بود. با وجود اینکه چند مهره کلیدی مثل میلاد سرلک را در اختیار نداشتیم، اما بازیکنان جانشین در زمین جان گذاشتند. در آمار بازی هم در مالیکت توپ و تعداد پاس بالاتر از حریف بودیم. این برای اولین بار بود که شهر خودرو در آمار از حریف خود عقب‌تر قرار گرفت. تیم گل‌محمدی یکی از تیم‌های خوب کشور است، ولی مقابل ما در تمام دقایق بازی تحت فشار بود. موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم و شهر خودرو اسیر ما بود، اما توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد.

وی افزود: با وجود تلاش‌هایی که بچه‌ها انجام دادند، اما متأسفانه اتفاقات فوتبالی ول کن ما نیست. مهدی رحتمی در این بازی چند توپ را استثنایی مهار کرد. او به‌عنوان یک دروازه‌بان نشان داده که چقدر در نتایج تیمش تأثیرگذار است. امیدوارم این بدشانسی‌ها دست از سر ما بر دارد تا به چیزی که لایق هواداران نساجی و تیم‌ ماست برسیم.

مربی تیم نساجی در مورد قضاوت موعود بنیادی‌فر در این بازی تصریح کرد: من فیلم بازی را دیدم. در یک صحنه مهدی نظری وقتی وارد محوطه جریمه شد بازیکن حریف او را هُل داد. متأسفانه برخی از کارشناسان در تلویزیون گفتند بازیکن شهر خودرو پای او را نمی‌زند، در حالی که او بازیکن ما را هُل داد. به نظرم این صحنه پنالتی بود و ما می‌توانستیم با این پنالتی به سه امتیاز بازی برسیم. بنیادی‌فر تاکنون در سه بازی داور بازی‌های ما بوده است که در این بازی قضاوت خوبی داشت و فقط یک پنالتی نگرفت.

بادامکی در ادامه با اشاره به لزوم تقویت تیم نساجی در نیم‌فصل بیان کرد: ما در برخی از پست‌ها اصلاً بازیکن نداریم و تیم‌مان بالانس نیست. در برخی از پست‌ها هم فقط یک نفر داریم و مجبوریم در تمام بازی‌ها از یک بازیکن استفاده کنیم. نقص‌هایی داریم که ان‌شاءالله بتوانیم در نیم‌فصل آنها را با کمک مالکان و مدیران باشگاه برطرف کنیم تا این بازی روان‌ را به سمت کسب امتیاز ببریم.

مهاجری: بزدل و ترسو نیستم و نمی‌توانم به تنهایی معجزه کنم

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.