سرمربی صنعت نفت آبادان نسبت به پرداخت نشدن مطالباتش واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی گفت: هفته گذشته فرصت خوبی باری کسب سه امتیاز مقابل شاهین را از دست دادیم. برای دیدار با ماشین سازی یک سری مشکلات داشتیم که شامل محرومیت و مصدومیت بازیکنان می شود. قطعا بازیکنان جایگزین در همان سطح هستند و برای موفقیت تیم تلاش خواهند کرد.

سرمربی کروات صنعت نفت افزود: به خاطر فاصله کم بازی ها کار ما سخت شده است چون فقط زمان برای ریکاوری داریم و نمی‌توانیم تمرین تاکتیکی کنیم. با این حال مشکلی نیست چون شرایط برای همه یکسان است. مطمئنم که بازیکنانم تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی انجام خواهند داد.

اسکوچیچ تاکید کرد: ماشین سازی تیم خوب، جوان و پرتحرک است. اگر شش بازی اخیر این تیم را بررسی کنید، شاهد سه برد و سه تساوی خواهید بود. این تیم در سه بازی قبلش نباخته است. امیدوارم که با حمایت تماشاگران یک بازی خوب را انجام دهیم و این مسابقه را ببریم.

وی درباره آینده تیمش با وجود مشکلات مالی اظهار کرد: این مشکل را باید حل کند. ما نیاز داریم در نیم فصل چند بازیکن را جذب و مشکلات مالی بازیکنان فعلی را هم حل کنیم و بتوانیم در ادامه فصل موفق عمل کنیم. ما زمانی به بازار نقل و انتقالات قبل از فصل وارد شدیم که آخرین تیم بودیم و همه بازیکنان جذب تیم های دیگر شده بودند. من به مدت یک ماه بازیکنان خارجی را بررسی کردم اما به خاطر مشکلات مالی نتوانستم آن‌ها را جذب کنم.

اسکوچیچ یادآور شد: در برخی از پست‌ها بازیکن آلترناتیو نداریم. قطعا الان آن مقطع گذشته و گلایه‌ای نداریم که نتوانستیم بازیکن بگیریم و بهانه نمی‌آوریم. باید با شهامت و جرات با این مسئال رو به رو شویم ولی برای نیم فصل نیاز به جذب تعدادی بازیکن داریم. تیم ما جمع و جور است و قطعا نیاز به جایگزین های خوبی در بخش بازیکنان داریم.

وی درباره داشتن پیشنهاد از یک تیم لیگ برتری گفت: چرا فکر می‌کنید که من مربی بدی هستم و نباید پیشنهاد داشته باشم؟

اسکوچیچ در واکنش به اینکه این پیشنهاد در مقطع کنونی از سوی تراکتور ارائه شده و حتی واکنش باشگاه صنعت نفت را هم به دنبال داشت اظهار کرد: پیشنهاد تراکتور مربوط به شش ماه قبل در ترکیه می‌شود که با این تیم صحبت کردم. آن موقع خیلی جوان بودم (با خنده). من مربی صنعت نفت آبادان هستم و تمام تلاشم را می کنم که بازی فردا مقابل ماشین سازی را ببریم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در واکنش به اینکه تمام نهادهای دولتی از جمله دستگاه دیپلماسی در حال تلاش برای بازگرداندن یک مربی خارجی (استراماچونی) به ایران هستند که متعلق به دولت است اما ۱۰ درصد از این تلاش برای حل مشکلات تیم هایی ماند صنعت نفت نمی شود، اظهار کرد: اگر بنا بر این است که به شخصی کمک شود، باید به همه کمک شود؛ یا همه یا هیچکس. نباید فرقی بین یک مربی ایتالیایی و یک بازیکن ایرانی باشد. اگر دستگاه دیپلماسی کشور و فدراسیون فوتبال به استراماچونی پول می دهد، من هم طلبکار هستم و امیدوارم فدراسیون پول من را بدهد.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم تفاوت دیدگاه نسبت به ایتالیا و کرواسی وجود داشته باشد. ما همسایه همدیگر هستیم. اگر به مربیان ایتالیایی پول می‌دهید، چرا پول مربی کروات را نمی‌دهید.

اسکوچیچ پس از پایان نشست خبری خطاب به خبرنگاران گفت: البته درباره استراماچونی شوخی کردم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )